Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam 🙋🏻‍♀️
Sagol kaptanim
Pazar gunu kizi acile götürdük. Butun gun acildeydik. O gun bende de öksürük basladi. Ayni gece bebekte ateslendi. Dün de bebeği hastanede yatirdik serum bağlandı. Aksam eve geldik. Dun gece hem ben hem bebek atesliydik. Ates 39 40 😰 bu sabah bebeğinde düştü bir daha cikmadi. Ama bende cok kötüyüm 😔
Oyyy cok gecmis olsun canim infulenza artmis son aylarda . Rabbim acil sifalar versin

:KK54: Madam yoğun çalışıyor pek gelemiyor
p0126.gif

Güüünaydııın🌸🌸🌸🌸
Araba tutuyo beni ıyyy o yüzden bi günaydın deyip kaçıyorum.
Yatmadan görmedim 😌 ama şuan yapıyorum teşekkür ederim ♥️

:KK36:en sevdiğim sarılmak ....

İşte tutuyorum sırf takım için yoksa kendime kalsam neler yerdim o hisle 👻

Geçmiş olsun kaptanım ♥️💐

Bilmem dün biraz düşüktüm bugün daha iyiyim yani mecburen iyi olmalıym evde yavrularım okulda yavrularım 😄😄😄 hepsi tatlı dil güler yüz bekler alışıklar 🤭
Teşekkür ederim canım.
Evet canım haklısın bazen modumuz düşüyor. Biz iyi olmazsak olmuyor. Modun düşünce hemen buraya gel🥰🥰🥰

Sen nasılsın seeenn :KK74:
Tatlim dün nöbet çok yorucuydu. Öğrenciler patlamaya hazır bomba gibi. İki üç kişi bir araya gelse hemen başlarında bitiyorum. Birkaç küçük olay oldu. Eve gelince sızmış kalmışım. Bir uyandım 23.45 Mavilerin spor üstünlüğüne biraz canım sıkıldı. Cumartesi pazar eksikliklerimiz olunca sonuç kaçınılmaz oldu tabi....Genel durum yine de fena sayılmaz. Kızlarım elinden geleni yapacaktır. :KK19:

28 Aralık
07.30 Bir bardak detoks suyu
12.30 Tavuk suyu çorba, bir kase salata
13.30 Sade Türk kahvesi , biraz yer fıstığı
18.30 Yoğurtlu ıspanak, bir dilim tb ekmeği
İki litre su
Bitki çayları
Spor Eki Görüntüle 2978137
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

OO süpper menü olmuş
dün herkes bayılacak kadar az yemiş neredeyse
ama bu 12 bin adıma 200 kalori çok az yaa hesaplamada bir hata yapmış olabilir mi program?
ya da yavaş yürüme hızlı yürümeye göre mi kaloriyi hesaplıyor?

X