Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yavaş gitsin zaten, birden gidince birden geri gelir hayatım. Hep eksi olsun önemli olan o. Bir eksi bir artı olursa o zor olur.
Bu hafta ilk haftam ya kacamaksiz o yuzden bu hafta guzel gider diye dusunuyorum bakalim. Simdiden cumaya gore 200 gitti bile 💃💃

Bu hafta ilk haftam ya kacamaksiz o yuzden bu hafta guzel gider diye dusunuyorum bakalim. Simdiden cumaya gore 200 gitti bile 💃💃
Zaten ilk başlar en zevklisi, pıtır pıtır veriyosun. Sonra kilo düştükçe veriş zorlaşıyor, o yüzden beslenme ve spora inatla uymak lazım. Bir de vazgeçmiyceksin, o kadar emek verip pes etmiyceksin. Zafer pes etmeyenlerindir. Aaa bi laf daha buldum:KK9:

Zaten ilk başlar en zevklisi, pıtır pıtır veriyosun. Sonra kilo düştükçe veriş zorlaşıyor, o yüzden beslenme ve spora inatla uymak lazım. Bir de vazgeçmiyceksin, o kadar emek verip pes etmiyceksin. Zafer pes etmeyenlerindir. Aaa bi laf daha buldum:KK9:
Guzelmis laf 👍 evet oes etmek mi o da neee 😀😀😀

Kaybetmeyi sevmiyorum, benim olan bende kalmalı diyor şair ama bu yağlar için geçerli değil kırmızı başlıklı kızlarım. :halay:
Cordelia Cordelia . :KK200: K KarlarKralicesi
A Ankee :KK200: Tutku44 Tutku44
North River North River :KK200: Wilma11 Wilma11
fesang fesang :KK200: Elhan Elhan
Cuma bildirimine kadar ortilerimizin özellikle spor ve menülerini dikkatle takip edip gün içinde sahip olduğumuz motivasyonu daha ileri seviyelerde tutalım. Kaptanlık avantajini kaçırmak motivasyonumuzu daha da kamçilamaktan başka bir negatif durum olusturmamistir. :21::KK54:
ZAYİFLAMANİN TADİ HİCBİR YEMEKTE YOK :super:
Yarın için bugünden planımızı yapalım.
Bu cuma zafer bizimdir.
:KK31::KK31::KK31::KK31:

Afiyet olsun canim.♥️

Yaaa niye olmayan ilacı yazıyorlar
Onlarda az cok biliyordur tum cocuklar hasta zaten 😔😔😔
Bir anlasam canım vallahi doktora ulasabilseydim saydiracaktim😬bundan sonra uzakta olsa Ümraniye'de ki doktora goturucem adama gece 12 dede yazsam cevap veriyor vallahi şöyle trilyoner olsam şuraya bir özel hastane açarım bu cıvata bir tane daha lazım kaldıracak potansiyel var 😅

Kaybetmeyi sevmiyorum, benim olan bende kalmalı diyor şair ama bu yağlar için geçerli değil kırmızı başlıklı kızlarım. :halay:
Cordelia Cordelia . :KK200: K KarlarKralicesi
A Ankee :KK200: Tutku44 Tutku44
North River North River :KK200: Wilma11 Wilma11
fesang fesang :KK200: Elhan Elhan
Cuma bildirimine kadar ortilerimizin özellikle spor ve menülerini dikkatle takip edip gün içinde sahip olduğumuz motivasyonu daha ileri seviyelerde tutalım. Kaptanlık avantajini kaçırmak motivasyonumuzu daha da kamçilamaktan başka bir negatif durum olusturmamistir. :21::KK54:
ZAYİFLAMANİN TADİ HİCBİR YEMEKTE YOK :super:
Yarın için bugünden planımızı yapalım.
Bu cuma zafer bizimdir.
:KK31::KK31::KK31::KK31:
Harikasın canımın içi 🤩🤩🤩

Maviş çekirgeler diziler başladı. İyi seyirler. Yanında çay bisküvi iyi gider.

Kırmızılar spora başlıyoruz. :KK4::KK4::KK4::KK4::KK60:
IMG_20211227_210757.jpg
Şimdi hareket zamanı :spor::spor:

Başladı hadi bakalım tey tey tey teeeey:KK75:

Burayı bıraktım bak ne oldu :oops:14 kilocuk

Afiyet olsun canım🥰

Verirsin hayatım ama sabırlı olmak lazım. Bir ayda almıyoruz kiloları verirken de bir ayda verilmiyo. Ayy keşke bi makine olsa içinden geçsek yağsız olarak çıksak :deli:

Anam sen yakında kestane mantarına dönüşeceeen:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
teşekkür ederimm kaptanim

X