Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet arkadaşlar ben MAVİ ÇEKİRGE
Kahve __Kokusu
aypare ackerman
60kiloyum
DeryaOnDiet
K KarlarKralicesi
dolunaydagel
menekse_kokusu
Mavi takıma hoşgeldiniz. Öncelikle bir takım olduğumuzu unutmayarak, kendiniz için büyük bir adım atmanızı istiyorum. Bu hafta kendimizi imtihan edelim. Cıslı gıdaları mümkün olduğu kadar az tüketelim. Canınız çektiğinde cici bir alternatif tüketelim. Porsiyonlarımız yine de kontrollü olsun. Serpme yemek olan sofraya oturmayıp, tabağınızı baştan hazırlamanız daha kontrollü olmanızı sağlar. Su çok önemli, her çay kahve ekstra su demek o yüzden azaltabiliriz. Yerine bitki çayı içelim. Aç da kalmayın, en tehlikelisi o. Aç kalmak yeme atağı yapar. Bunları bilen biliyor ama ben yine de yazdımGelelim spora, biliyorum zor. Özellikle hamile ve bebekli olan varsa onlara zor. Sizden sadece elinizden gelenin bir iki tık üstünü bekliyorum. Koridorda ekstradan iki tur işe yarayabilir. Okuduğunuz için teşekkür ediyor bol eksiler diliyorum

Takıma şöyle bir baktım sonra bir daha baktım. Yeneriz ki sizi, şimdiden geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…