Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah razı olsun canım teşekkür ederim
Üst üste 2 erkek çocuk büyütmüş oluyorum.. ikisi de küçük ikisi de beni anlamıyor bende onları anlayamıyorum çoğu zaman.. yabancısı olduğum bi yere geldim hoş 5,5 yıldır burdayım ama pandemi de girince epey yalnız kaldık eşimle bile bilmem en son ne zaman bi dışarda başbaşa yemek yedik çay içtik kahve içtik..
Bugün öğlen görüşmeye gideceğim nolur hayır dualarınızı eksik etmeyin..
Hoca hanım kabul ederse her gün 12.30-16.00 arası göndereceğim..
En azından o sürede ufak oğlumu bebek arabasına koyup yapamadığım yürüyüşleri yaparım,çarşı işlerimi hallederim yahut misafir oturmasına gidebilirim şöyle rahat rahat bi oturabilirim..
Bugün Cuma hepimizin Cuması hayırla güzellikle geçsin..
Dualarınızda bana da ufak bi yer verirseniz Rabbim de size kat kat fazlasını versin..

Zipzip- kaptanım bugün bilerek tartılmadım son zamanlar dikkat etmedim hiç.. Şu okul işi ayarlayayım en azından yürüyüşümü de düzgün yaparım kafamı rahatlatmam lazım önce.. Affına sığınarak biraz izne ayrılmak istiyorum listede olmayım ama buralarda olayım

Tamam canim
Insallah okul isi olur sende rahatlarsin

Canım tebrikler

Yeni başlangıcın hayırlı olsuun
71,6 ile başlıyorum
Hayırlı olsun cnm
Pzt 66.5
Cuma 66.
Fark -500 Çok şükür azda olsa eksiye düşmeye başladım ben kilo yarışına katılmak istiyorum menu yazmak zorunlu baska ne yaomam gerekiyor
Zipzip-
Canım tebrikler
Tamam masterfite katılayım adım da zorunlu olsun menü de kiloda

Zipzip-

Kg verme sürecimi şimdilik sonlandırıp korumaya geçiyorum

Gecen hafta 67.1
Bu hafta 66.3
Fark 800 gr
Kaptanım tebriklerr
17 Aralık Cuma 57.7
24 Aralık Cuma 57.4
fark -300
Bu hafta masterfit e ara vereceğim. Hem kızım hem de kendim hastayım. İnşallah daha sonraki hafta devam ederim Zipzip-
Çok geçmiş olsun canım

Olsun cnm bu hafta açılır eminim

Gecen hafta cuma 58.2
Bu cuma 59.5
fark 1.300 gram

Gecen hafta hedefledigim kiloya inmistim. Bu kiloda devam etmek istiyorum takimdan ayriliyorum herkese emekleri icin tesekkur ederim
canım çoktan hakettin korumayı
suskun hastayım yaa gelemedim

Günaydın herkese
bu hafta MasterFit katili yorum kaptanim Zipzip-
Konuşmamasına sevindim masterfit de hayırlı olsuun
teşekkür ederim kaptanim
sesim deegisti basim ağrıyor çok sabahları uyanınca oglen 2 3 e kadar sürüyor
Canım geçmiş olsun odan da mı soğuk gece hava mı esiyor
Çok geçmiş olsun canım

Geçen Cuma 69,7
Bu Cuma. 69,3
-400
Pazartesi ile aynı, maalesef adet yansıdı

Zipzip- @Busra 17
Cnm tebrikler

Geçen hafta 64,75
Bugün 64,05
Fark-700
Zipzip- @Busra 17
Kaptanım yarışmaya katımadan devam edebiliyorsak devam etmek istiyorum yoksa Ara vermek istiyorum
Canım tebrikler

Ooo güzel bir atak bakalım çizkekcan nasıl karşılıcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…