Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zipzip-

Kg verme sürecimi şimdilik sonlandırıp korumaya geçiyorum

Gecen hafta 67.1
Bu hafta 66.3
Fark 800 gr
Tebrik ederim canım
Harika bir duygu olmalı verme sürecini bitirip korumaya geçmek darısı burada isteyip çabalayan bizlere olsun
Sanırım kiloyu korumak da vermek kadar zor ve meşakkatli bir süreç ben genelde verdiğim kilolarımı koruyamadim.
Kilo vermeyi hedefe alip verdiği an herşey bitmiş gibi davranan insanlar ( örneğin ben ) verdiği kiloyu geri alıyor.
Dilerim koruma sürecini harika geçirirsin ve buralarda olup menülerime yorum yapip tecrübelerini paylaşırsın

Bende daha önce guzel kglar verip misliyle geri aldim. Bu yüzden sürecimi kisa tutmadim. Benim yeme bagimliligim biraz psikolojik sorunlarimla ilişkili. Artik onu duzeltmek icin de biraz cabalayip ilgimi baska yerlere kaydirmak istiyorum. Normalde daha vermem gerekir. En az 60 kg olmam lazim ama cok yüksek kgdan geldim. En azindan bahara kadar bu kg araliginda durmak istiyorum. Belki bahardan sonra o gücü bulursam yeniden başlarım. Çok teşekkür ederim

Sana da gecmis olsun canim . Benimde esim goturdu doktora maske cikarmamislar ama insallah bulasmaz bize de

tebrik ederim büsraa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…