Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar
Menüm
Kahvaltı 06.30
1 haşlanmış yumurta
Yarım havuç rendesi
Bir parça peynir

Ara 10?30
1 küçük portakal
1 kutu süt

Öğle 12.00
Yarım su bardağı haşlanmış nohut ile yapılmış bol yeşillikli bir parça peynir ve 5 yeşil zeytinli salata
1 bardak ayran

Ara 16.00
1 avuç yer fıstığı
1avuc kuru dut

Akşam 18.30
2 haşlanmış yumurta ile yapılmış bol yeşillikli salata
Fırında karnabahar üzeri sarımsaklı yoğurt

Suyu 3lt tamamlarım
Harikasın 💕♥️💕♥️💕
Çok beğendim afiyet olsun 🌹🌹🌹

kızlar siyez unundan evde ekmek yapan oldu mu hiç , normal ekmek gibi mayalayıp mı yapılıyor
aynen canım. normal mayalıyorsun. katı ve çok tutan bir ekmek oluyor. kızartılınca müthiş oluyor tavsiye ederim.
Ben ateşim bende neden oluyor acaba demekki yükselenim farklı
belki canım. gerçi ben tuzlu da yerdim ondan da oluyordu ama şimdi ekstra tuz eklemiyorum. regl gelecek onun ayak izleri sanırım 😂😂😂
Merhaba canım geçen hafta iyi verdin ondan da olabilir, ketojenik beslenme mi denesen bir iki gün?
1,5 kilo verdim geçen hafta. fazla değil aslında ama regl öncesiyim. muhtemelen o etkiliyor. çünkü iştah artışı da var.
ketojenik beslenme olabilir mi bilmiyorum. aslında cumaya az da olsa eksi görmek istiyorum :KK14::KK14::KK14:

Ben çok seviyorum bu fal Tarot ve astroloji işini 🤭
eskiden ara ara bakardım. son dönemde astrologları çok dinliyorum 🤭
Amin canım inşaallah

bencede fazla kilolardan oluşuyor ödem.. normal külona geldiğinde yaşamazsın .. inşallah
Ay ben ona hiç inanmıyorum ..
benim kan grubuna Göre et süt yoğurt yasak yiyince çok güzel kilo veriyorum.. ben sevmiyorum o başka ama 🤣
kan grubun ne canım?
benim kan grubumda süt ve süt ürünleri (yenilebilenler yani peynir hariç), baklagiller, lahana, karnıbahar vs zararlıdır. emin ol fena gaz yapıyorlar bana. bazı zorunluluklar hariç çok tüketmiyorum. dikkat etmeye çalışıyorum. eskiden yoğurdu çok yerdim şimdi çok nadir mesela.

aynen canım. normal mayalıyorsun. katı ve çok tutan bir ekmek oluyor. kızartılınca müthiş oluyor tavsiye ederim.

belki canım. gerçi ben tuzlu da yerdim ondan da oluyordu ama şimdi ekstra tuz eklemiyorum. regl gelecek onun ayak izleri sanırım 😂😂😂

1,5 kilo verdim geçen hafta. fazla değil aslında ama regl öncesiyim. muhtemelen o etkiliyor. çünkü iştah artışı da var.
ketojenik beslenme olabilir mi bilmiyorum. aslında cumaya az da olsa eksi görmek istiyorum :KK14::KK14::KK14:

eskiden ara ara bakardım. son dönemde astrologları çok dinliyorum 🤭

kan grubun ne canım?

benim kan grubumda süt ve süt ürünleri (yenilebilenler yani peynir hariç), baklagiller, lahana, karnıbahar vs zararlıdır. emin ol fena gaz yapıyorlar bana. bazı zorunluluklar hariç çok tüketmiyorum. dikkat etmeye çalışıyorum. eskiden yoğurdu çok yerdim şimdi çok nadir mesela.
A Rh pozitif canım

Agrimaz başıma iş aldim. Bugün humanin servisini değiştirdiler tabi ki ters tepti okuldan geldiğinden beri ağlıyor ,kızım konuşalım eski servisine devam et diyorum onuda kabul etmiyor artık servisle gitmicem diye tutturdu
Oy kiyamam servis arkadaşlari icin uzulmustur belki

Peki paketin üstünde acı çehre mi yaziyor.aktara ne diyerek almam lazım abla
IMG_20211221_194503.jpg
Bu tatlım...iki paket almıştım Hepsiburada' da kampanya vardı . Toplam 51.90 di. Şimdi iki kutusu 64.90 canım...yeni baktım...Bir pakette 60 tane süzen poşet var. Bence çok uygun...

X