Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Akşama menüde neler var kızlar
bizim menüde bana salata var da ne kadar çok yaparsam yapayım benim koca salatayı çok yapmışsın diyor ben de ben yiycem diyorum bu yemekten az yiyip salatanın çoğunu olmadı ekmekle gömüyor ziyan olmasın diyor bir de laaa ben yiycem bennnn diyorum ama :KK53::KK53::KK53:

bizim menüde bana salata var da ne kadar çok yaparsam yapayım benim koca salatayı çok yapmışsın diyor ben de ben yiycem diyorum bu yemekten az yiyip salatanın çoğunu olmadı ekmekle gömüyor ziyan olmasın diyor bir de laaa ben yiycem bennnn diyorum ama :KK53::KK53::KK53:
Sen kendi salatani ayrı tabağa al abla

Bende dünden kalanlar var
Mercimek çorbası
Pilav
Çocukların yiyeceği kadar kanat var
Bı karnabahar yemeği yapicam sadece 😆
Bende de dünden kalan mercimek çorbası var yanına yine salata yaparım.kiza da baharatlı ekmek ve 🥔 kizarticam

🍞 Alıyor suyuna batırarak yiyiyordur kesin🤭

Ozel bir tarifin var mi canim
Pırasayı ince ince dogra.icine havuç rendele.yagda biraz kavur.1 yemek kaşığı kadar salca köy.tuz,pulbiber ve karabiber koy altını kapat.ayri bir yerde yoğurt,süt,yumurta ve siviyagli bir karışım yap.borcama yağı sur ve yufkani ser.her katına bu yogurtlu karışımı sür orta katına pırasalı harcı dok.diger yufkaları da aynı şekilde yap.ustune kalan sosu dok.susam serp fırına ver🤭 inşallah detaylı anlatmisimdir

X