Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Önce ki hafta migi ye bir dünya saydıkda bu kilo nasıl olur diye bu hafta gördüğüm kadarıyla baya artı var takımda olduğunuzu unutuyorsunuz galiba kıslar hem kendinizin motivasyonu düştü hem de aynı takımda yarıştığınız takım arkadaşlarınız burada takıma giriyorsanız bireysel degildinizdir artık.

Siz belki takımı sallamıyor olabilirsiniz ama baska arkadaşınız bunu çok ciddiye alıp takımı birinci olsun isterken aynı çabayı diğer arkadaşlarında göremediği için haftaya 0 motivasyon başlıyor. Eğer gercekten adımlara menülere ve kaçamaklara dikkat etmeyeceksiniz takımlara girmeyin diğer insanların emeklerine yazık çünkü :kızgın:
çok haklısın... 100 gr olsun eksi ile gelebilmek için kendime göre ciddi mücadele verdim. olmayacak zamanlarda sürüne sürüne adımlarımı tamamladım:110:
Takımlara girmeden kendim günlük açıp deli gibi tek başıma menü yazdigimda oldu. Sirf ne yedigimi görmek, kendime disiplin olabilmek için. Burda ne guzel hazir kurulu bir motivasyon topigi kuruldu.
En yuksek kilom 115ti, diyete başlamam 111. 111den baz alirsam 45 kg vermiş biri olarak diyorumki çoğu kişinin yolu bu kadar uzun bile değil. Çoğunlukla herkesin biraz disiplinle burdaki motivasyonla da en fazla 6 7 ayda verebilecegi kilolar var. Neden yaza fit girmeyin? Ben 80 olduğum halde yazı çok güzel gecirdim bir onceki seneye göre. Tamam bazen bende cok kacirdim, bende saldim biraktim, yeniden başladim. Ama takimdayken bunu yapmadim.cunku diger arkadaslarida dusunmek gerekiyor bu bir yariş
günlük tutmak gerçekten çok etkili. buraya yazacağımı düşününce bile bazı şeyleri yemekten vazgeçiyorum :dondurma:
EVet canım burası iyi geliyor frenleme ye insanın kendisini yardımcı oluyor tek başına diyet yapmak çok sıkıci
kesinlikle kendi başına daha zor oluyor. burda takım arkadaşlarını görünce daha çok motive oluyor insan
Eki Görüntüle 2971614

Geçen hafta : 100.3 Kğ
Bugün : 99.6 Kğ
Fark : - 700 gr

Zipzip- Zipzip-
çok çok sevindim senin için umarım bi daha 3 haneli sayıları görmezsin

Eki Görüntüle 2971492
Gecen hafta 69.9
Bu hafta 69.1
Fark -800
Yuzde %1.14

Hedefim -1 di tutturamadim ama yine de eksi olmak harika.

Bu arada uyku duzeni kilo vermeyi asiri etkiliyormus,bu hafta kizimdan dolayi on iki,bir den once uyumadim onunda etkisi oldugunu dusunuyorum.

Zipzip- Zipzip- masterfite katilmadan devam etmek istiyorum,cunku haftasonu yuruyuslerim aksiyor gruplari kotu etkilemek istemiyorum ama devam edecegim insallah
Canım tebrikler :KK9:

Oooo beni kimler geçmedi :KK14: tatlım .
Amma velakin bu sevincin çok kısa sürecek. :ukala: 10 kilo verip gelecem yanına veeee nihahaha diyecem :confused:Pasteeeel pabucu yarımmmmmm . :KK75::KK75:
Ay çok hoşsunuz 😂

mesajlarını okuyunca çok gülüyorum yaa.. :KK70::KK70:harikasın enerjine hayranım maşallah :nazar::nazar::nazar:
Ben de ben deee

Günaydın 💕

Geçen hafta 69.7 diye hatirliyorum
Bu hafta 67.1
Fark 2.6
Oyy canım harikasın 🧿 geçen haftaki artın gitmişşş

X