Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zipzip- Zipzip- cım şöyle bi adımlarıma baktım. Haftaiçi 5000-10000 aralığında. Haftasonu 3000-4000 aralığında. Demek ki eksiğim olduğunda akşamları yürüyüş yapıp tamamlayabilirim.
Pazar hariç egzersiz listem var, adım tamamlama ile çok daha iyi olur benim için💃
Guzel o zaman abla kolaylikla tamamlarsin 🥰🥰

Yok canim yaa ne ayibi olacak 🥰🥰

Meslegini yapamadigin icin mi ogretmen oldun canim
Sizin atama puanlarida cok yuksek
Evet acayip yuksek. Aslinda bu alanin ogretmenliginjn universitesi yok o nedenle gida muhendisliginden mezun olanlar ogretmen olabiliyorlar. Tabi formasyonu olanlar. Ama artik formasyonda kalkti kpss puani da cok yuksek o nedenle bolumun onu tamamen kapali(bende aciklamiim dedim sonuna kadar anlattim :) )
Kim vurduya gitmiş canim:KK51:
Söylemiyorlar.
:KK70:

Evet acayip yuksek. Aslinda bu alanin ogretmenliginjn universitesi yok o nedenle gida muhendisliginden mezun olanlar ogretmen olabiliyorlar. Tabi formasyonu olanlar. Ama artik formasyonda kalkti kpss puani da cok yuksek o nedenle bolumun onu tamamen kapali(bende aciklamiim dedim sonuna kadar anlattim :) )

:KK70:
Bizim bolumdede formasyon alip tarim liselerinde öğretmen olabiliyorsun ama ben ekonomi mezunuyum daha cok tarla ve bahce bitkileri mezunu olanlar icin ogretmenlik kadrosu vardi dusunmedim bende

Tabi ki bozmuyorsun. Senin yerine ben bozarım moralimi . :KK51:Hayalimdeki kilo aralığındasin. :KK14:Cabalarin boşa gitti diye üzülüyorsun biliyorum. Ama geçecek zaferi sen kazananacaksin canım. Sabırlı ol savaşmaya devam et. :KK60:
Elhamcım kilona dikkat et sana yaklaşıyorum, her an geçebilirim😁
Gun icinde yogun olurum diye erkenden yapayim dedim :))
İyi yapmışsın sonra fırsat olmayabilir. İşte tam da bu yüzden ben spora geçiyoruuuum. Daha Elhan’ı geçicem çok işim var😂

Screenshot_2021-12-17-09-25-26-213_com.miui.gallery.jpg
Gecen hafta 69.9
Bu hafta 69.1
Fark -800
Yuzde %1.14

Hedefim -1 di tutturamadim ama yine de eksi olmak harika.

Bu arada uyku duzeni kilo vermeyi asiri etkiliyormus,bu hafta kizimdan dolayi on iki,bir den once uyumadim onunda etkisi oldugunu dusunuyorum.

Zipzip- Zipzip- masterfite katilmadan devam etmek istiyorum,cunku haftasonu yuruyuslerim aksiyor gruplari kotu etkilemek istemiyorum ama devam edecegim insallah

Elhamcım kilona dikkat et sana yaklaşıyorum, her an geçebilirim😁

İyi yapmışsın sonra fırsat olmayabilir. İşte tam da bu yüzden ben spora geçiyoruuuum. Daha Elhan’ı geçicem çok işim var😂
Oooo beni kimler geçmedi :KK14: tatlım .
Amma velakin bu sevincin çok kısa sürecek. :ukala: 10 kilo verip gelecem yanına veeee nihahaha diyecem :confused:Pasteeeel pabucu yarımmmmmm . :KK75::KK75:

Eki Görüntüle 2971492
Gecen hafta 69.9
Bu hafta 69.1
Fark -800
Yuzde %1.14

Hedefim -1 di tutturamadim ama yine de eksi olmak harika.

Bu arada uyku duzeni kilo vermeyi asiri etkiliyormus,bu hafta kizimdan dolayi on iki,bir den once uyumadim onunda etkisi oldugunu dusunuyorum.

Zipzip- Zipzip- masterfite katilmadan devam etmek istiyorum,cunku haftasonu yuruyuslerim aksiyor gruplari kotu etkilemek istemiyorum ama devam edecegim insallah
Tamam canim eksin cok guzel tebrik ederim ♥️

doğru canım :KK43: bize de memleketten fındık ceviz geldi dışarda gerçekten pahalı , şu kuruyemişli barları da almamalı artık evde yapmalı daha karlı olacak cnm

cnm çok iyi yürümüşsün :KK9:

canım doktora mı görünsen artık :KK43:

aynenn tam diyetlik bebeğim 😍

ye ye :) koyduğun malzemelerin tadını da alıyor di mi?
cnm afiyet olsun dsenin ilginç menülerine hayranım zaten 😍
Eger dis yaparsan normal sosun tadini aliyor canim 😉

Yaa makarna nasil 9 kalori ya? Acaba nohut unundan falan mi yapiliyor?

Hosgeldin canim

Ay oyle de sayiyormus adinsayar. Benin kafam basmadi :KK70:

58dedigime bakma canim sadece1 sabah 58.9 gordum ama yarin oyle olmayabilir :KK43:
Birde cuma erken saatte kalkicam buyuk ihtimalle fazla cikarim. Cunku benim tartildigim zaman afedersin tuvalet islemi bitip midem boskendi. Erkenden okula gidecegim icin hemen tartilmam lazim
Yok canim. Nohuttan dadenemistim bir ara o normal kalorili yani. Yulafin normalde atilan kismindan yapilmis anlafigim kadariyla. Acayip lif dolu ici. Tadi harika degil amacok asiri kotu de degil yani.

X