Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canim ♥️
Geçen cuma 66.6düm
Bugün. 66.900
Fark +300
@zipzip @Cordelia arkadaşlar gerçekten yazdıklarımin dışına hiç çıkmıyorum ne tuvalet sorunum var ne regl öncesiyim önceki akşam salata dün nohut yoğurt yedim geCe 3de uyandım açlıktan karnım gurulduyordu yani daha önceye gore bariz %50 daha az yiyorum ama tartida durum bu 🥺🥺🤦‍♀️bi akılverin bana geçen hafta az verdim diye bu hafta daha da dikakt ettim sonuç bu yorum sizin takımımdaki arkadaşlarimdan özür diliyorum
Dun aksam yedigin nohut etkilemistir ama menulerinde cok fazla kaçamak görüyorum canim

Kahvaltım bu ekmegim büyük mü başka birşey yemiyorum yanında

Eklentiler

• 20211217_082718.jpg
    20211217_082718.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 17
Günaydın canim ♥️

Dun aksam yedigin nohut etkilemistir ama menulerinde cok fazla kaçamak görüyorum canim
Ama daha önce ki beslenmeme göre çok az yiyorum mesela akşam o nohutla pilav yoğurt ekmek yerdim sadece nohut ve yoğurt oda az yani pilav ekmek yok öğleyin yine öyle

Yalnız kızlar şu an aydınlandım. Bu asıl kilo değildir de ödemdir değil mi? Çünkü diyeti bozacak öyle büyük kaçamak falan yapmadım. Sekiz günlük kabızlıktandır diye düşünüyorum. Okulda şimdi bir hocamla konuşuyordum da sorun çözülsün 3-5 güne verirsin dedi
Kilo değildir canim wcye ciksan zaten eksiler gelir 🤗🤗

Hayırlı olsun güzel günlerde kullan 🤗

Ooo harikasın abla :KK66:

Ben de Ankara 😍
İyigidiyor şimdilik bakalım.
Özledim Ankara'yı.:KK200:
Doğrulayın bizi de. 😂😂😂
14 yıl yetermi :KK53:
aynen yaa çok şık 🙊 ama HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir ablamız gerçekten özel demek ki bu site için,editörler için maşallah yaa 🥰
biz de insta da alırız belki :KK70:

canım selam :) adım için biraz geç olmuş ama bütün hafta diyetin çok iyiydi bence yine sonuç iyi olur canım :)

canım aralar çok mu kısa oluyor,hangi saatler?

ayneeen 😁
Ne güzel sözler öyle teşekkür ederim.:KK200:

Sadece adım yarısı yapılan grup vardı sanırım ona katılabilir miyim
Tamam canim ekliyorum
Yani 2-3 bin gün içinde atabiliyorum havalar soğuduğu için çıkamıyorum Çok ama bu hafta deneme amaçlı da olsa katılmak istiyorum
Tamam canim
Istersen yaparsin bende evin icinde tamamlıyorum adimlarimi
Günaydınlar hanımlar tartıldım 62.35 geldim sanki durdu bu aralar tıkandı kaldı sanki.
Günaydın ablacim moralini bozma gayet guzel ilerliyorsun 🥰🥰

Tamam canim ekliyorum

Tamam canim
Istersen yaparsin bende evin icinde tamamlıyorum adimlarimi

Günaydın ablacim moralini bozma gayet guzel ilerliyorsun 🥰🥰
Gümnaydın canımcım yok bozmuyorum zaten yavsş yavaş sakince devam ediyorum :KK200:
E Elif_Eylul canim kizlarinin doğum günü kutlu olsun nice sağlıklı mutlu yaslari olsun ♥️♥️:KK36::KK36::KK36:
Eylülünmü büyük kızınınmı yoksa doğum günü.
Nice yaşları olsun sağlıkla huzurla.

Kizlar hepinize tesekkur ederim
Zipzip- Zipzip- masterfite katilamam bu hafta cunku yuruyemiyorum bosuna arkadaslari asagi cekmiim
Ayrica bu hafta da esim yok haftaici full bakimlari ben de daha belli degil ama eger olursa ben kaptan olamam yani en azindan bu hafta cok tesekkurler hepinize tekrar🙋‍♀💕
Tamam canim kolay gelsin

X