Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zipzip- Zipzip- canım adımlar tamam. Daha yürürüm de ne de olsa üstü hesaplanmıyor bu kadar yollayayim dedim 😘😘

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-13-15-13-39-988_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    Screenshot_2021-12-13-15-13-39-988_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 13
Canımcım tekrar tebrik ederim seni, aynen ikimiz de elimizden geleni yaptık. Takımdan kimse de bana kötü bir şey demedi o yüzden üzüntüm geçti. Destek olan herkese teşekkür ederim 🤩🤩🤩

Ya evet kişi seçmek zor herkes bebeğin gibi oluyor hahaha

@limonlutarcinlikek canım şimdilik hoşçakal, inşallah yine aynı takimda oluruz öbür haftalarda
@masal3487 hoşgeldin kırmızı takıma canım
Allah iyiligini versin:KK70::KK70::KK70: Kim kötü birşey diyecek :KK60:
Canım benim önemli olan eksi olmak. Sen geçen haftanın çok etkisinde kalmışsın 🤭

Allah iyiligini versin:KK70::KK70::KK70: Kim kötü birşey diyecek :KK60:
Canım benim önemli olan eksi olmak. Sen geçen haftanın çok etkisinde kalmışsın 🤭
Hahaha aynen ya, sanki kırmızı takım toplanıp Allah cezani versin defol diye taşlayacak gibi geldi🙈

Tabi şaka yapıyorum ama stres yaptım geçen haftadan etkilendim çok. Geçen hafta 2.6 kilo verdiğim için içten içe bu 3 gün çok eksiye düşmeyeceğimi tahmin ediyodum ama ikimiz de elimizden geleni yaptık, senin hakkındı sen kazandın tebrik ederim canım benim 😘😘😘😘😘

X