Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eline emeğine sağlık kaptanım
60kiloyum 60kiloyum tebrikler canım

Ellerine emegine sağlik canim🥰
60kiloyum 60kiloyum tebrikler kaptanim cokkk guzel eksin🤩
fesang fesang senide tebrik ederim kaptanim🥰

Zıpzıpcım emeğine sağlık canım

60kiloyum 60kiloyum tebrikler canım inan ki kendim kazanmış kadar sevindim çok güzel eksin

Kırmızı takımım cumadan bu yana sadece 800 gram verebilmisim hepinizden özür diliyorum ama gerçekten elimden geleni yaptım. Cumaya daha yolumuz var inşallah hepimiz güzel eksilerle geliriz.

60kiloyum 60kiloyum tebrik ederim canım güzel eksi😍
fesang fesang kaptanım seni de tebrik ederim güzel eksi sadece karşı tarafın eksisi fazla gelmiş olsun durmak yok yola devam Cuma gününe İnşallah😍

60kiloyum 60kiloyum ve fesang fesang kaptanlarim eksileriniz icin tebrik ederim😍😍😍😍

Kazanan 60kiloyum 60kiloyum Tebrikler 👏👏👏👏
60kiloyum 60kiloyum simdi kirmizi takimdan bir kişiyi secip takimina almani ve mavi takimdan bir kisiyi kirmizi takima göndermeni bekliyoruz🤗🤗

MasterFit 13.Etap
Kırmızı TakımCumaPazartesiFarkYuzde
fesang fesang 62.161.30.81.28
@fittanne87.487.5+0.1-0.11
Beth18 Beth18 60.159.50.61.00
@Korkuluanne66.666.550.050.08
@Kahve __Kokusu56.456.350.050.09
@masal_1957.858.3+0.5-0.87
@EppekArasi74.6574.450.20.27
Mavi takim
60kiloyum 60kiloyum 85.484.11.31.52
@askrhpozitif75.275.10.10.13
@dolunaydagel89.389.20.10.11
masal3487 masal3487 69.970.5+0.6-0.86
@LADY VEGA61.861.800
@sulisim55.555.20.30.54
Aijoo Aijoo 69.768.90.81.15

60kiloyum 60kiloyum 85 zincirini kirdin ha gayret cok guzel eksin 😍

Elime sağlık canım😘
Tebrikler💕 60kiloyum 60kiloyum
fesang fesang tebrik ederim kaptanım seninde eksin çok güzel💕😘

Özür dilenecek bi durum yok canım. Çok güzel bir eksiyle geldin💕

🤣🤣🤣 Normal karşıladım🤪🤪🤪
Hepinize çok teşekkür ederim 🥰🥰🥰
Ben de çok mutlu oldum 🙏
fesang fesang canım eksin gerçekten harika 🧿 çok sevindim senin adına 😘 ikimiz de iyi çalışmışız 🤭🤭🤭

Afiyet olsun canim mercimek koftesi cok olmus sanki
Cuma gunu kilo bildirimini bekliyoruz 🤗
Evet yedim baya 🤣 ama sor neden yedim :spor: ertesi sabah hastanede hemen acıkmayayım diye:KK53: bahaneler bahaneler 🥳
Ben 5 gündür aralıklı oruç yapıyorum. Başlarken de buraya yazacağımı düşünmemiştim hiç. Tartının fotosunu çekmedim o yüzden 🙄 ne yapcaz şimdi :skandal:

Evet yedim baya 🤣 ama sor neden yedim :spor: ertesi sabah hastanede hemen acıkmayayım diye:KK53: bahaneler bahaneler 🥳
Ben 5 gündür aralıklı oruç yapıyorum. Başlarken de buraya yazacağımı düşünmemiştim hiç. Tartının fotosunu çekmedim o yüzden 🙄 ne yapcaz şimdi :skandal:
Cuma gunu bildirim yaparsın 🤗

Hepinize çok teşekkür ederim 🥰🥰🥰
Ben de çok mutlu oldum 🙏
fesang fesang canım eksin gerçekten harika 🧿 çok sevindim senin adına 😘 ikimiz de iyi çalışmışız 🤭🤭🤭
Canımcım tekrar tebrik ederim seni, aynen ikimiz de elimizden geleni yaptık. Takımdan kimse de bana kötü bir şey demedi o yüzden üzüntüm geçti. Destek olan herkese teşekkür ederim 🤩🤩🤩
Zipzip- Zipzip- karar vermek zor 😊
Beth18 Beth18 mavi takıma
masal3487 masal3487 kırmızı takıma olsun.
Hepimiz için güzel bir hafta olsun 🙏
Başarılar dilerim kizlarrr :halay::halay::halay::nazar:
Ya evet kişi seçmek zor herkes bebeğin gibi oluyor hahaha

Beth18 Beth18 canım şimdilik hoşçakal, inşallah yine aynı takimda oluruz öbür haftalarda
masal3487 masal3487 hoşgeldin kırmızı takıma canım

Kizin nasil oldu canim
Bu arada dunku ve menu ve sporunu paylasabilir misin
Dun su gibi burnu akiyordu,buhar verdik bu sabah sanki daha iyi gibiydi.

Sabah da kizim uyurken kalkip aksam yemegi,kiza iki cesit corba hazirladim.Sonra kiz uyaninca kahvalti derken hazirlanip ciktim bir turlu yazamadim menumu de.Simdi teneffusteyim yazayim.

Dun su gibi burnu akiyordu,buhar verdik bu sabah sanki daha iyi gibiydi.

Sabah da kizim uyurken kalkip aksam yemegi,kiza iki cesit corba hazirladim.Sonra kiz uyaninca kahvalti derken hazirlanip ciktim bir turlu yazamadim menumu de.Simdi teneffusteyim yazayim.
Gecmis olsun iyileşir inşallah bir an önce

Canımcım tekrar tebrik ederim seni, aynen ikimiz de elimizden geleni yaptık. Takımdan kimse de bana kötü bir şey demedi o yüzden üzüntüm geçti. Destek olan herkese teşekkür ederim 🤩🤩🤩

Ya evet kişi seçmek zor herkes bebeğin gibi oluyor hahaha

Beth18 Beth18 canım şimdilik hoşçakal, inşallah yine aynı takimda oluruz öbür haftalarda
masal3487 masal3487 hoşgeldin kırmızı takıma canım
Hosbuldum canim♥️♥️

X