Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şu meşhur tarçınlı kahvemi içtiğiniz seher Akgül ün hani bende onu instagram dan takip ediyorum epeydir almayı düşünüyorum siz memnunmusunuz biraz bilgi verebilir misiniz
Evet o kahve hatta tesadüf gördüm seher akgülğn videolarını youtube'dan çok faydalı bilgilerde veriyor kendisi.
Ben normalde kahveyle aram hiç yoktur,içiresemde hafif şekerli içerdim.
Denedim içtim hemde keyifle,içinede hindistan cevizi yağı katıyorum 1çay kaşığı yağ yakıcı özelliği var birde salatalara filan aspir yağı kullanıyorum nerdeyse 3 kilo verdim.

Evet o kahve hatta tesadüf gördüm seher akgülğn videolarını youtube'dan çok faydalı bilgilerde veriyor kendisi.
Ben normalde kahveyle aram hiç yoktur,içiresemde hafif şekerli içerdim.
Denedim içtim hemde keyifle,içinede hindistan cevizi yağı katıyorum 1çay kaşığı yağ yakıcı özelliği var birde salatalara filan aspir yağı kullanıyorum nerdeyse 3 kilo verdim.
Çok güzel ne kadar sürede 3 kilo verdiniz bende alacam tarçınlı kahveyle hindistan cevizi yağını

Hindistan cevizi yağını kahveye eklememi iki yıl önce diyetisyenim de söylemişti nescafeye yakıştıramamıştım ama türk kahvesine yakışmıştı yine başlayayım

Mutlaka dene gece hep öksürürdüm artur uyandırırdı arada baş ucumda hep su olur bie bardakta bile fark etti hemen .
Vidosuda burada

Çocuklar için uygunmu acaba kızım 3 yaşı 3 aylık akşamdan beri öksürüyor. 😐

Çok güzel ne kadar sürede 3 kilo verdiniz bende alacam tarçınlı kahveyle hindistan cevizi yağını

Hindistan cevizi yağını kahveye eklememi iki yıl önce diyetisyenim de söylemişti nescafeye yakıştıramamıştım ama türk kahvesine yakışmıştı yine başlayayım
Kasımın 18 filandı başladığımda ben birde menapozluyum metabolizmam yavaşladı zaten.
Gerçekten faydası oldu bende göbekte sorun vardı kilolar orada kaldı hep.normalde hep zayıftım.
Başlayın bencede içimide güzel oluyor.

X