Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Pankek reçel
1 p. Adana
Ne diyim Afiyet olsun
Spor iyi
Migicim gec olacak ama bir lincte benden ye . 2yk tam bugday ( sinangil bak markada verdim sana ) unla 1 yumurta ve sutle 8 pankek cikiyor kalori olarak bakinca pekte fazla degil. Adananin gunahi ne 150g et yazsamda ayni bir porsiyon adana yazsamda ayni hadi tamam pankeki begenmedin de Adanayi niye begenmedin

Tefal actifry yok bende nasil yapmam lazim?
Her biri farklı marka oyle olunca ayrı ayrı aldık birde 3 kg Luk yoktu canım
Tahmin ettim karistirip iciyorsunuz annem oyle yapardi?
Iyi yapmissin ben de denicem ama ben yersem onun yqrisini bitiririm diye korkuyorum
Ankarada misin sende canim ? Bebek bezi , deterjan , temizlik malzemesi almadigim halde 1280 de ben biraktim . Keske alsaydim zam geldi. var diye almadik ama hangisini stoklayacagiz
Evet canim. Offff Allah hepimize yardim etsin. Bugun komsum onlari tasidigimi gorunce dedi ki bjnlari bitirene kadar surekli zam gelecek ve sen 2 kati fiyatina tekrar alacaksin !! bitince almak daha iyi dedi mantikli gelmedi degil :)

Timam timam senden de etiket bekliyorum.

Kesinlikle hem stoklayinca ne oluyor o ay patliyor hesaplar . Durum boyleyken asla evdeki hesap birak carsiyi yakinda evden cikmaya bile yetmeyecek. Haftada birgun cocuklarla disari cikiyoruz en az 500tl yemekti ,gezmekti . Yazda degil ki parkta vs eglendirsek

Afiyet olsun canım

Yesil takimda guzel eksiler vardi
Eline saglik canim

Teşekkürler canlar
Yarışmadığımız için de rahatlık var sanırım ,yarışınca stres oluyor malum

Hayırlı geceler kizlar
hayırlı geceler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…