Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya yazıp durmayın şuna salak yerine koyuyor bizi. İlgi çekmek için yazmadığı kalmadı. Keyifsizmiş yedikleri az gelmiş herhalde.

Yogunsun bu aralar canim

Benide götürseydin yaa kaşlar almış başını gidiyor

Esra erol da ki kız psikolojimi bozdu
Sen de herşeye takılma canım.
Canım sen gönderildiğin zaman en çok artı gelen sendin kaldı ki bu yarışmada kaptanlar adaletli olmak zorunda değil. Herkes kendi stratejisini yapıyor. 29 Ekim'den bu yana 65 kilosun. Kime ve ne diyorsak daha açık söylersek o kişi kendini ifade edebilir. Ben bir çok karar vermek zorunda kalıyorum. Adaletsiz olduğumu dusundugunde söylemeni rica ediyorum. Sonradan üstü kapalı söylemen herkesi üzer.

Beth18 canım hurmayla çekebilirsin fıstık ezmesini robotta hatta biraz da kakao
smoothielere katabilirsin , sıcak dilim tb ekmeğin üsünde eriyince de çok güzel oluyor üstüne hurma yine ya da muz
Aa guzel fikir hem cocuklara da yedirebilirim cockokrem zannederler hurmayla cekersem kakao eklersem

Evden götüreyim bende deneyeyim

tabi içine muz ya da kırmızı meyvelerden ekle çok güzel oluyor.
canım tuğba kuruyemişin kendi markası. ben de aldım ama çok beğenmedim. yağ gibi.
ben normalde kendim yapıyorum. en güzel o oluyor. hazırları pek sevemedim. nutsall bir derece belki ama evdeki en lezzetlisi bilgin olsun.

400 gram çiğ fıstığı tefal actifry da 12 dk çeviriyorum. hızlıca kabuklarından ayırıp rondoya atıyorum. krema kıvamına gelinceye kadar çalıştırıyorum. harika oluyor. tavsiye ederim.

Maşallah canımm tebrik ederim Harika yürümüşsün..
Spor hareketlerini yürüyüşten sonra yaparsan vücut ısısı artmış nabzı artmışken daha iyi yağ yakar unutma..
Bi de çok yüklenme canım dizlerin belin boynun ağrımasın ısınma/soğuma Evren’lerine dikkat et bak ben kulunçlarımdan ne çekiyorum bi haftadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…