Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kim kimin menusunu elestiriyor allah askina ben kime ne dediysem bi taraflarindan anlayip ya trip attilar ya kusup gittiler afiyet olsun bile demiyorum ben yemissin ki afiyet olmus zaten
Canım geçmiş olsun

O senin düsüncen canim benim
Boşver sen takma bunları kafana ben öylesine ortalarda gezen birisiyim
hadi diyelim senin dediğin gibi hiç yok , peki sürekli burada olup (bence topiğin demirbaşlarındansın) insanlara adım atmak için yada menülere yorumlarla hiç mi gaz vermiyorsun arada sert yapıp hiç mi yoldan çıkmaya ya da yorulanlara hadi kalk demiyorsun bunlar da emektir gülüm hatta yazılan mesajlara cevap vermek bile büyük emek bence kendi hakkını yeme kızzzzz

Kiz beni sallayan yok zaten
Evet Elif kaptan benim emeģim yok burda ben baştan beri benim adimi oraya yazmayin dedim ama dinletemedim,
Dedim ya bu saatten sonra ağzimi acmam kimseye yiyen yesin,veren versin
Dime böyle şeyler dimeeee yeniyim ama her zaman her mesaja menüye dönüş yapan minnoş bir kaptansın sensiz kalbim kırılır bu diyarda bu şarkı da sana gelsin

Bunu ben de sevmiyorum sürekli bana aldırıyor randevuları eşim
adam emekli olunca ne halt edicem bilmem
şaka bir yana da gitgide bana bağımlı oluyor bu adam oğlanı da seneye yurt dışına yollarsak ev de olmazsa eyvahh eyvahhh instagram da gördüğü videolara bile bana seslenip gel bak bak diyor ben onları önceki seneler gördüm kiiiii

Bazı seyler dikkatimi çekmese eminim bu yazdıklarimi mesaja dokmezdim

Aa bu aynı benim eşim komik video görsün uykumdan uyandirir beni bak sende gül diye yemek yer dibinde oturayım ister annesi çağırır baska odaya tuğba da gelsin der bi sal adam diyorum içimden beni mümkünse emekli olmasın

En az -500 mu limonlu suyu içeyim şimdi

Hergun ödem suyu ic kaptanim anca gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…