Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen günlerde +1500 geldim ama 200 gr daha verdim
Bana gene inanmıyor o halde çok çok fazlasını yapmalıyım abla çook fazlaaa
şimdi bu yazdığına kalpten heyecanla inanıyor musun, daha fazlasını yapacak mısın , cevabın evetse vallaha da billaha da bedenin şimdi şu anda kilo vermeye başladı bile

Sana bol sabır abla benim ki benden şikayetçi tamam ben de çok titiz degilim ama napayım yani ben buyum böyle kabul et dimi iyi yapmışsın ıslak mendili koyup hatta her yere koy ki iyice görsün

Migi dün yediğin hurmalar bugün seni tırmalar bacım zamanında tuzun kuruyken millete laf söylerken düşünseydin. Bir ayarı olmalı insanın bence
Bu kadar linç yedikten sonra bi daha artı gelmemek için cabalayacagım pazartesi artı mı tövbe diyim ! 65 gelince korumaya alıcam

Bu kadar linç yedikten sonra bi daha artı gelmemek için cabalayacagım pazartesi artı mı tövbe diyim ! 65 gelince korumaya alıcam
Sen kaptansın diye yüklenildi hani bu oyun ya sende takimına üye sectin ve onlarla yoluna devaM ettin,normalde kaptan olmasan pazartesi artin olsa gene bukadar soylenmezdi

Ben de artı geldim linç yemedim
1. Sen kaptansın kilo vermen lazımdı
2. Kaptan olduğun dönem takım arkadaşlarına salladın büyük oynadın hiç artı gelmeyeceksin sandın kendini bu kadar linç yemenin sebebi bu bence sakın ha millete tekrar böyle davranma düşmez 1 Allah bak haline +1200 gr la geldin bazı şeyleri öngörmek lazım

Kısa bir yürüyüşe gittim geldim. Keşke hemen cuma olsa hedefim 63ün altına düşmek çok heyecan yaptım ya
maşallah yürüyüşü yapıp dönmüşsün bile bu heyecanın hep devam etsin cumaya senin bile ağzın verdiğin kiloya açık kalacak bence , bu cuma senin için muhteşem olacakkkk

Sana bol sabır abla benim ki benden şikayetçi tamam ben de çok titiz degilim ama napayım yani ben buyum böyle kabul et dimi iyi yapmışsın ıslak mendili koyup hatta her yere koy ki iyice görsün
benim ki şikayet etmiyor artık çünkü en son ben bir söylendim beğenmiyorsan kendin yap , kapı orada , temizlikçi tut v.s. diye şimdi ben kendi kendime söylensem ortalık toz topak diye, camı açınca hemen toz oluyor yaav v.s. diye kendi bahaneyi söylüyor, çünkü ben cidden elimden geldiğince temizlik yapıyorum her gün

Hahaha kıyamam ya vericeksin eminim
maşallah yürüyüşü yapıp dönmüşsün bile bu heyecanın hep devam etsin cumaya senin bile ağzın verdiğin kiloya açık kalacak bence , bu cuma senin için muhteşem olacakkkk
Ay inşallah inşallah çok heyecan yaptım baya motive oldum. Ama tek sıkıntım tuvalet sorunu işte. Çok teşekkür ederim canım benim

Anlamıyor abla eşim diyor ki misafir gelecek pazar günü koltukları sil perdeleri yıka diyor sanki yaz ayındayız insaAllah kafasina dank ederde anlar belki beni diye ümit ediyorum

Ya cok iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…