Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kiz beni sallayan yok zaten
Evet Elif kaptan benim emeģim yok burda ben baştan beri benim adimi oraya yazmayin dedim ama dinletemedim,
Dedim ya bu saatten sonra ağzimi acmam kimseye yiyen yesin,veren versin

hafta sonu leptap elime geçince boyuna buzdolabı fırın ada tipi davlumbaz baktık kaç lt kaç desibel ne kadar elektirik yakıyor , yok spot lambalar v.s. kafam yalama oldu bir de eşimin diş ağrısı vardı , özel sekreteriyim ya dişçiyi aradım bir onlarla konuşuyorum bir eşim beyefendiye şu saatte varmış olur mu diyorum en son yok dedi kapattık akşamına bir daha arayıp bu sabaha randevu aldırttı sabah götürdüm dişçiye bekledim tepesin de eve geldik buraya bir günaydın mesajı attım daha da elimi süremedim leptaba, baba çeneli oğul alıngan bu gün :))

Sagol canim

Evet abla benim degisiklik olsun dedik tutasteyi bir turlu benim istedigim swkilde vermiyor sonunda degistirdim
hayırlı uğurlu olsun gülüm sanki dikkat edin sizi sokarım görürsünüz ruh halin varmış gibi olmuş bu ara çocukların hastalıklarından mı enerjin tükendi sabrın , kimseye tahammülün mü kalmadı bu nicki seçtin kır papatyammm

Bunu ben de sevmiyorum sürekli bana aldırıyor randevuları eşim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…