Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kim kimin menusunu elestiriyor allah askina ben kime ne dediysem bi taraflarindan anlayip ya trip attilar ya kusup gittiler afiyet olsun bile demiyorum ben yemissin ki afiyet olmus zaten
Canım geçmiş olsun 💞

O senin düsüncen canim benim🥰
Boşver sen takma bunları kafana ben öylesine ortalarda gezen birisiyim:KK74:
hadi diyelim senin dediğin gibi hiç yok , peki sürekli burada olup (bence topiğin demirbaşlarındansın) insanlara adım atmak için yada menülere yorumlarla hiç mi gaz vermiyorsun arada sert yapıp hiç mi yoldan çıkmaya ya da yorulanlara hadi kalk demiyorsun bunlar da emektir gülüm hatta yazılan mesajlara cevap vermek bile büyük emek bence kendi hakkını yeme kızzzzz:KK19:

Kiz beni sallayan yok zaten
Evet Elif kaptan benim emeģim yok burda ben baştan beri benim adimi oraya yazmayin dedim ama dinletemedim,
Dedim ya bu saatten sonra ağzimi acmam kimseye yiyen yesin,veren versin
Dime böyle şeyler dimeeee yeniyim ama her zaman her mesaja menüye dönüş yapan minnoş bir kaptansın sensiz kalbim kırılır bu diyarda bu şarkı da sana gelsin 🤣💜💜

Bunu ben de sevmiyorum sürekli bana aldırıyor randevuları eşim 😏
adam emekli olunca ne halt edicem bilmem :KK70:
şaka bir yana da gitgide bana bağımlı oluyor bu adam oğlanı da seneye yurt dışına yollarsak ev de olmazsa eyvahh eyvahhh instagram da gördüğü videolara bile bana seslenip gel bak bak diyor ben onları önceki seneler gördüm kiiiii:rolleyes:

hadi diyelim senin dediğin gibi hiç yok , peki sürekli burada olup (bence topiğin demirbaşlarındansın) insanlara adım atmak için yada menülere yorumlarla hiç mi gaz vermiyorsun arada sert yapıp hiç mi yoldan çıkmaya ya da yorulanlara hadi kalk demiyorsun bunlar da emektir gülüm hatta yazılan mesajlara cevap vermek bile büyük emek bence kendi hakkını yeme kızzzzz:KK19:
Bazı seyler dikkatimi çekmese eminim bu yazdıklarimi mesaja dokmezdim🥰

adam emekli olunca ne halt edicem bilmem :KK70:
şaka bir yana da gitgide bana bağımlı oluyor bu adam oğlanı da seneye yurt dışına yollarsak ev de olmazsa eyvahh eyvahhh instagram da gördüğü videolara bile bana seslenip gel bak bak diyor ben onları önceki seneler gördüm kiiiii:rolleyes:
Aa bu aynı benim eşim komik video görsün uykumdan uyandirir beni bak sende gül diye🤦🏻‍♀️ yemek yer dibinde oturayım ister annesi çağırır baska odaya tuğba da gelsin der bi sal adam diyorum içimden beni mümkünse emekli olmasın 😢

Wilma11 Wilma11 cumaya seni en az -500 göreceğim bugün kü 1200 gr hariç haberin olsun millete yüz karası olmayın dedin mavi kaptanken ağzım açık kaldı simdi sen nesin kazan karası mı? Kabızlık mabizlik anlamam ben kaptansan ona göre hareket et sen boyleysen takım ne yapsın.
En az -500 mu :bicak::bicak::bicak: limonlu suyu içeyim şimdi 🙄🙄

Eksi gelenleri yürekten tebrik ediyorum🌹🌹
Artı gelenleri cumaya kadar atarız🌹🌹
Sevgili kırmızı güllerim 🌹🌹
sizden çok çok özür diliyorum
Evet Avantajimzi kaybettik ama yıkılmadık ayaktayız moral bozmak yok
@fesang ı gönderdik 😢 @sardunya1038 aldık
Hepmiz kilo vermeye çalışalım lütfen benim için üzülmeyin ben elimden geleni daha fazlasnı yapacagıma size söz veriyorum
Size iyi sanslar dilerim
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
@Pikachu_
@Li_zigi
masal3487 masal3487
@EppekArasi
F Frozen01
@sardunya1038
Sarı takım
Cordelia Cordelia
M MissHayaLet
@sulisim