Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Basiniz sagolsun. Benim miniklerimle ayni yil dogumlu. Allah sizlere sabirlar versin cok ama cok uzuldum. Cok zor. Rabbim dayanma gucu versin

Çok üzüldüm canım Allah sabrını versin inşallah bunun tesellisi yok ama öbür dünyada bir şefaatçin var böyle düşünüp teselli ol

Yarın kvleri ve gorumcemi yemege aliyorum. Parça parça temizlik yapiyorum. Yemegi ve tatliyida hazirlamaya baslicam inşallah kolayca atlatAyim
Kolay gelsin canım ben de pazar günü alacağım abimle kardesimleri simdiden stres bastı
Rabbim sabır versin caresiz hastalik dermansız dert vermesin kimseye

Canım ben telefona yükledim. Aslında bileğe takılanlardan almak istiyorum ama hem zamlar hem de kararsızlıktan almadım. Telefon da şimdilik iş görüyor onunla başla istersen
Öyle yapayım olmadı aynen bende bileğe takılan istiyorum

Eksi gelenleri yürekten tebrik ediyorum
Artı gelenleri cumaya kadar atarız
Sevgili kırmızı güllerim
sizden çok çok özür diliyorum
Evet Avantajimzi kaybettik ama yıkılmadık ayaktayız moral bozmak yok
fesang ı gönderdik sardunya1038 aldık
Hepmiz kilo vermeye çalışalım lütfen benim için üzülmeyin ben elimden geleni daha fazlasnı yapacagıma size söz veriyorum
Size iyi sanslar dilerim

C Chikolata_gozlum
@Li_zigi
masal3487
North River
F Frozen01
sardunya1038
Sarı takım
Cordelia
M MissHayaLet
S sulisim

Basiniz sagolsun. Benim miniklerimle ayni yil dogumlu. Allah sizlere sabirlar versin cok ama cok uzuldum. Cok zor. Rabbim dayanma gucu versin

Çok üzüldüm canım Allah sabrını versin inşallah bunun tesellisi yok ama öbür dünyada bir şefaatçin var böyle düşünüp teselli ol

Kolay gelsin canım ben de pazar günü alacağım abimle kardesimleri simdiden stres bastı

Rabbim sabır versin caresiz hastalik dermansız dert vermesin kimseye
Mevlam razı olsun yerini hoş etsin inşallah sağolun

Geçen hafta aldım bazen içiyorum hep içmem ama bu sabah tan bu yana stresten çok içtim

Başım çatlıyoo kazan gibi duman
Sigarayı düzenli içmiyorsan streste felan sığınma ben öyle öyle başladım günde 1 paketi buldu şimdi yarım pakete düşürdüm bırakıcam inşallah
Allah askina kendine bi iskenceyi yapma, saglikli olalim diye kendimizi yirtiyoruz spor yapiyoruz ama bir taraftan da sigara icerek vucudumuzun icine ediyoruz.

Sen de mi Brütüs
Kamyoncu gibi sigara içtiğim doğru ama bende bırakıyorum inşallah yeni yılda sıfırlamış olacağım

Allah askina kendine bi iskenceyi yapma, saglikli olalim diye kendimizi yirtiyoruz spor yapiyoruz ama bir taraftan da sigara icerek vucudumuzun icine ediyoruz.

Sen de mi Brütüs
Sigara iyi degil ben hala alışamadım ama stresten çok içerim gene kendimi parçalıyorum o derecede yani

İçmek istemiyom sigara leş gibi kokuyor sevmesem de içtim strestem

Ben pek geçmiş yapamadım şuan dışarıda olduğum için artı gelmenizin sebebi tam olarak nedir?
Bağırsakların çalışmaması mı?
Hıhı bagirsaklari çalısmamis
Patates,tost pastirmanin tuzlu oldugunu unutmuş,ton balıģininda yaglı oldugunu tabiki ne yedi daha bilmiyoruz

Evet o bide karbon beslendim
O zaman napalım biliyor musunuz ben şimdi size listemi atayım özelden çünkü site herkese açık olduğu için Google bile bazen görsel çıkıyor telif davası yemiyim diyetisyenden bende geçen haftalarda karb ağırlıklı besledim 0dan diyete başlıyor gibi bi liste verdi. Birlikte o listeyi uygulayalım. Eksiksiz uyarsanız eminim güzel bir eksi alırız telafi ederiz ne dersiniz? Stres oldukça bağırsak da kitlenir ödem de artar

Hıhı bagirsaklari çalısmamis
Patates,tost pastirmanin tuzlu oldugunu unutmuş,ton balıģininda yaglı oldugunu tabiki ne yedi daha bilmiyoruz
Bi tanıdığım amca bana bi kere dedi bir tam ekmek yiyorumher öğün ama ne kilo yapcam 200 gram hepitopu Wilma11 o hesap olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…