Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yarın kvleri ve gorumcemi yemege aliyorum. Parça parça temizlik yapiyorum. Yemegi ve tatliyida hazirlamaya baslicam inşallah kolayca atlatAyim
Bende cts aldım ama oda eşm kabul ettigi için :bicak: Mecburdum ama gerçekten sofrada lokmada hiç bişi yemedim 🙄
Eşim kabul edince acelele yemek yaptım allahtan dünden çok tavuklu bezelye yemegi yaptım yetti
Bi dahaki sefere daha iyi yaparım artık içim rahat etmedi 😔 mercimek çorba tavuklu bezelye salata yoğurt ikram ettim

60kiloyum 60kiloyum bende öğlenleri işyerimde yiyordum ama iptal ettim aralıklı oruc bana yaramadı galiba üç gün normal oruca başlıycam
Aralıklı oruç bana iyi geliyor ama şu gizli şeker değerim biraz yüksek çıkınca bu sefer pek yapamadım.
Önemli olan kilo vermek canım. Benim de eksik oruclarim var aslında. Ben de tutsam iyi olacak.

Ara öğünlerce💙
2 diyet bisküvi arası çay kaşığı y.fıstığı ezmesi
Şekersiz kahve
8845C967-A9AE-492A-84B1-861D2B84F246.jpeg

Bol bol su içip yürüsen. Kuru kayısı kuru erik kuru hurma bunları sıcak suya bırakıp bşr saat kadar bekleyip yesen suyunu da içsen işe yarar belki
Bak onu denemedim. Kayısı çayı falan içiyorum laksatif hapim da var. Bugün çıkmazsam hap aticam bakalım gerçi o bile bazen işe yaramıyor

Aralıklı oruç bana iyi geliyor ama şu gizli şeker değerim biraz yüksek çıkınca bu sefer pek yapamadım.
Önemli olan kilo vermek canım. Benim de eksik oruclarim var aslında. Ben de tutsam iyi olacak.
Ben de karatayla başlamıştım ama buraya katıldıktan sonra aralıklı oruca geçtim. Çok rahat ya en azından her dk ne yicem diye düşünmüyorum. Bazen tek öğün bazen iki öğün oh kafa rahat

Herkese merhaba kızlar 🌺
Diyetisyen yeni çıktım 60.9 kg geldim.
Sabahtan beri bir lokma bile yemedim açlıktan ölüyorum en yakın lokantaya attım kendimi. Izgara köfte 2 dilim ekmek ve salata yedim. Ekmek 1 dilim olsaydı iyiydi ama öğlen ve sabah birleşince hakkımı tamamlamış oldum. Bu hafta güzel bir eksi bekliyorum kendimden 2 haftadır ara vermiştim diyete. İnşallah cuma güzel eksiyi göreceğim sizlerle.

Şimdi okuldan eve geldim biraz dinlenip dizi izlicem adımlarım 8000 civarı. Sonra da yürüyüş yapacağım. Ve akşam yemegini hazırlayacağım.

Aşırı motive oldum, takımlara geçince arttı resmen isteğim keşke daha önce gelseymişim😁
Bende takımlara girmek istiyorum ama adımsayar alınca artık 🤭 günde kaç adım atıyorum onu da merak ediyorum

Özel değilse eğer rahatsızlığı neydi bende evladını kaybetmiş bir anne olarak sizi çok iyi anlıyorum çok üzüldüm bu yüzden sordum söylemek istemezsenizde saygı duyarım
Estağfurullah ne özeli prune1 gen mutasyonu yani genetik rahatlıklık vardi nette baktığınızda sadece İngilizce makaleler çıkıyor ama yeni yeni Türkiye'de de oluşmaya başlamış bu hastalık Google'da bilgi bulamazsın buna dair ma Instagram a bakabilirsiniz bu tür çok hasta var yeğenim 2018 doğumluydu biz o zaman çok araştırma yaptık genetik test dediler gönderdik 3 ay sonra sonuç geldi normalde dünya çapında 20 hastada vardi 2018 de ve bunlardan biri benim yeğenimdi şimdi yani 2021 de ise Türkiye çapında sadece 4 5 aile var ve sadece 1 çocuk bu rahatsızlık sebebi ile 9 yaşına kadar yaşamış ve hayatını kaybetmiş benim meleğim 4 yaşına kadar tutuna bildi hayata 😢😢😢😢😢

Eklentiler

• IMG-20211206-WA0006.jpg
    IMG-20211206-WA0006.jpg
    192,3 KB · Görüntüleme: 30
Bende takımlara girmek istiyorum ama adımsayar alınca artık 🤭 günde kaç adım atıyorum onu da merak ediyorum
Canım ben telefona yükledim. Aslında bileğe takılanlardan almak istiyorum ama hem zamlar hem de kararsızlıktan almadım. Telefon da şimdilik iş görüyor onunla başla istersen

X