Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah 10.30 gibi küçük bir poaca zeytin peynir 2 yumurta sarısı ile kahvaltı
Saat 1.30 gibi bi adet probis bisküvi
3.30 sade türk kahvesi
18.00aksam
1tabak kıymalı patates yemeği (çok dolu değildi)
Birde Koz biber salatası yanında
3lt şu 20 squat
20 mekik
30dk yürüyüş
Zipzip-

Öglen makarna pilav yeme ısyerinde birak bakalim nasil olcak,onun yerine 2dilim ekmek ye bence, yaninda biseyler al çantana at degisim yap surekli yemegini kahvaltini falan
kahvaltımı götürüyorum zaten. kontrol bende yani. ama mesela eskiden çıkan bir tabak pilavı yerdim. şimdi olsa olsa 2 yk yiyorum. belki makarnayı 3-4 yk. eskiden ekmek tercih ederdim ama bunların içeriği mineraller açısından daha zengin.
olmazsa yanıma evden karabuğday ekmeği alayım öğlen için de. en mantıklısı bu. hem ince dilimledim. daha iyi olur.
tatlı çıkarsa yemiyorum zaten. meyveyi de alıyorum sonrası için.

Bence biraz öģlende kes at pirinc ve makarnayi dedigimi bence dikkate al bosver sen mineralleri, unonun karabugday chia tohumlusunu aliyorum bende 2dilim yeter zaten sana

Afiyet olsun canim
Pogaca yerine ekmek tercih etsen daha guzdl olurdu
Probisde olmamis

Burdayım canım sayfaları fazla kitlemeyin diye okuyup cikiyorum.bugun çok yogundum ve psikolojik olarak pekte iyi değilim.selamsiz sabahsiz bakıp gidiyorum anlayacağın yarın kendim için güzel şeyler düşünüp atlatmaya çalışıyorum sen nasılsın keyfin nasil

canım karboyu günün sadece bir vakti doyana kadar yyebilirsin yanında sağlıklı yiyeceklerle, diğer öğünlerde de minik minik olursa kolay verirsin canım bu hafta öyle yapıyorum iyi gibi :)
sporun var mı?
sporum var canım. tamamladım çok şükür. sabahtan öğlene kadar bilekliğimi takmayı unutmuştum. ötekiler boşa gitti ama olsun tamamladım çok şükür. birazdan foto atarım.
aslında ben kahvaltıda ekmek yemiyordum. ama wc sıkıntı oldu. o nedenle 1 dilim yemeye çalışıyorum. öğlen çok kuvvetli olmazsa yanında karbo destek alıyorum.

ama bu hafta biraz daha dikkatli olmaya karar verdim. haftalık 1 kilodan az vermek istemiyorum. 1 ve 1,5 arası iyi bana 75 e düşene dek. bakalım...

Selam versen iyi olur
Iyiyim diyelim iyi olalim
Hayırdır dicem ne oldu ama cevap vermicen

Bence biraz öģlende kes at pirinc ve makarnayi dedigimi bence dikkate al bosver sen mineralleri, unonun karabugday chia tohumlusunu aliyorum bende 2dilim yeter zaten sana
ben karabuğday ekmeğini kendim yapıyorum. saf karabuğday unu ve karnıyarık otu tozundan. uno daki o ekmeklerde buğday var. az miktar karabuğday var içlerinde. karabuğday, buğday değildir. kuzukulağıgillerden bir bitkidir. ekmeğinin yapısı kum gibi dağılır. esnek olmaz asla yani. ben içine karnıyarık otu tozu katıp az biraz daha esnek hale getiriyorum canım. neyse öyle yani.
tamam öyle yapayım. yanıma öğlen yemeğine göre 1 dilim karabuğday ya da atalık tam buğday ekmeği alayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…