Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hedefini daha ulasilabilir yap bence canim
Haftalik 700-800 gram dusun
Yavas ama kalici olsun kilo verisin
aslında kilom fazla. yağ oranım da fazla dolayısıyla. bu ay haftada 1 ile 1,5 arası rahatlıkla verebilirim.
ama tabi yavaş yavaş olunca daha kalıcı oluyor. aman eksi olsun da napalım artık

aslında kilom fazla. yağ oranım da fazla dolayısıyla. bu ay haftada 1 ile 1,5 arası rahatlıkla verebilirim.
ama tabi yavaş yavaş olunca daha kalıcı oluyor. aman eksi olsun da napalım artık
Evet sen rahatlıkla verebilirsin ama menülerin dolu dolu oyuzden gram gram gidiyor

evet karboyu daha azaltmam gerekli. ama sanırım kan şekerim sebebiyle acıkıyorum. biraz daha özen göstereyim
Öglen makarna pilav yeme ısyerinde birak bakalim nasil olcak,onun yerine 2dilim ekmek ye bence, yaninda biseyler al çantana at degisim yap surekli yemegini kahvaltini falan

Single misin

Iyi geceler öpücügüme vermedim ondan
Evet

Eline sağlık kaptanım

@fittanne
@Migim

Kaptanlarim bildirimlerinizi yarin ozelden fotografli ve nikli bekliyorum

Diger bildiirimler en gec 13.00 e kadar yapilmali fotografa gerek yok..
tamam

evet karboyu daha azaltmam gerekli. ama sanırım kan şekerim sebebiyle acıkıyorum. biraz daha özen göstereyim
canım karboyu günün sadece bir vakti doyana kadar yyebilirsin yanında sağlıklı yiyeceklerle, diğer öğünlerde de minik minik olursa kolay verirsin canım bu hafta öyle yapıyorum iyi gibi :)
sporun var mı?

Karboyu doyana kadarmi ilginc ilk defa duydum bana doktor bir zaman çikarticaz hayatindan kilo verene kadar dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…