Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım benim yarın bol su hatta Dukan birasi ile şu poğaça simit kalçana yapismadan gönderelim😂
Atayim kaptanim soz sporda yapayim bebeler uyuyunca
Oglum rahatsiz bu gece de. Benim nöbetler bitmiyor malesef.
Gecmis olsun canim
Günaydın kizlar:KK36:
Gunaydin canim
Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım💕 simit yedin pogcanin isine orda

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕
Külbastim güzel olur demistim benide yersen🙄

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕
Pesine takilmis :KK43:
Günaydın demeye korkuyorum artik size elimizi koyup kolumuzu kaptiriyoruz bune gecmis beeeee :işsiz: ben simdi tarlaya gidiyorum çıtınınıźı çıkarirsaniz vururum
Bla bla bla yapiyordun dun yaaa sasi oluyoruz iste bi gidip gelmeye korkuyoruz :KK70:
Günaydın kızlar 💙💚💚💙

Hadi bakalım mavilikler bize güzellik versin 💚💙🤩
Gunaydin mavisimm
❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥Günayyydınnnnherkeseeeeee💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️

💝💘💖💗💓💞💕
Gunaydin canim
bizimde 8 yıl bitti..
diyorlar ya 20 yillik evliyiz diye
kendime diyorum ahan iste simay koca 8 yil olmus
Bizimde ocakta 11 olacak halbuki evlenirken ben 3 yil ancak evli kalirim diye planlamistim :KK70:
Günaydın masteerfitlerin kızları😍😍💙💙❤️❤️
Gunaydin mavis kaptanim şirinlerin hazir 🥰

Biraz canım skkin pek adapte olamıyorum olaya ama inşallah diyelim.
İnşallah önemli bir şey yoktur canım
Elhamdüllah . Ayrı takımda olsakta kalplerimiz birdi...
Cordelia Cordelia Cordelia Cordelia bugün adımlarımızı sayılmayacak mı canım ? Ona göre adım atacağım . Yoksa çok yorgunum ancak eve geldim. Bütün gün yollardaydım
❤️❤️
Siz hepiniz ben tek dedim ya yarın sabah aç tartilayim da 5 günde neler yaparım görün siz :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: C Chikolata_gozlum geliyon mu🤔
Bu hafta kesin sarı takım birinci 🤣
Artik birbirinizin huyunu suyunu ogrenmissinizdir arada da kavga iyidir iliskiyi zinde tutar oda bi iletişim şekli
Eh işte canım
Günaydın. Akşam girmeye hiç firsatim olmadi. Büyük kizim iki akşamdır aglama krizlerine giriyor. Okula cok mutlu girip cikiyor ama aksamlari neden boyle yapmaya basladi bilmiyoruz. Cok üzüldük esimle. Onları uyutup 1 saat konuştuk arada kavga da yaptık iyi oldu 😳
Okula gitmecem diye mi ağlıyor
Günaydın kizlar:KK36:
Günaydın kaptanım 🥰
Günaydın hanimlar 🤗😍
Günaydın kaptanım ❤️
bizimde 8 yıl bitti..
diyorlar ya 20 yillik evliyiz diye
kendime diyorum ahan iste simay koca 8 yil olmus
7 yıl şaka gibi geliyor 20 yi görür müyüz bilmem 😬
Günaydın masteerfitlerin kızları😍😍💙💙❤️❤️
Günaydın rakip kaptan 💙❤️❤️

Allah kolaylık versin canım. 💋♥️
Sağol bitanem 💕
Anladım abla belki göstermelik bile istemez kız tarafı, rabbim kolaylık versin ❤️
Pek sanmiyorum 😅burdakiler cok elalemci :)) 1 günlük emanet alalim desek, ailedeki bütün gelinlerin altinlarida bankada
amaaaaaann tühhh cok uzuldum abla ama aksilikler hep olur dugunde bu olmus gelmis gecmis olsunninsa baska sorunlar cikmdan alninizn akiyla insa bitirin 💕
Oglan ilk söyleyince bende cok üzüldüm ama sonra dunyanin sonu degilya dedim :))
Zaten kasa oglanin, pazartesi gidip alsin bilezikleri :)
aaaaa burdaaaa varmiymis yaaa🤭
Heee varmış, sen getireversenya 😂

X