Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öyle abla sorma😬 ortanca kızı bebek daha ben 89 kiloyum hiç unutmam🤭 3.tskima geldim nasıl utangaç nasıl çekingenim o zaman yeni gelin gibi🤣çok tatlı bı kaptan Banu abla vardı takımda sarıp sarmalamisti beni 😊baharlada ordan tanışırız oda 5.takim kapanmış kavgasını edip 3 gelmisti @Tutaste53 🤣🤣
ahhh ahhh ben de kk ye 2009 yılında zayıflama ile ilgili günlükler v.s. ile başlamıştım kız cidden gençliğimiz burada geçmiş hadi sen doğum yapmışsın verip sonra bir daha bebe yaptın ondan buralardaydın ya benn:KK53:

Güle güle geliyorum. Yan uzandım şimdi 🤣🤣🤣
Boylemi🤣🤣🤣 buna bakar gulerim
Screenshot_20210924-195249_Gallery.jpg

Guzel bir hafta gecirdik grubumuzda herkes kilo vermis hepimiz gönlümüzde birinciyiz ..
Sabirsizlikla beklediginizi biliyorum ve uzatmadan aciklamak istiyorum
Ben zoru severim karsimda güçlü bir rakip olsun ki yarış göze göz dişe diş gecsin

Veeee mavi takim kaptani
Hedef_69 Hedef_69 diyorum ve yarış başlasın .👏👏👏
vuhuuuuu hadi herkese hayırlı uğurlu olsun Hedef_69 Hedef_69 hayırlı olsun gülümm

Guzel bir hafta gecirdik grubumuzda herkes kilo vermis hepimiz gönlümüzde birinciyiz ..
Ben zoru severim karsimda güçlü bir rakip olsun ki yarış göze göz dişe diş gecsin

Veeee mavi takim kaptani
AmaAnn bende beni takımına seçtin sandım ben şok😂

Veeee mavi takim kaptani
Helal olsun kız hadi bakalım hayırlı olsun 🥰

X