Popüler Konu LenaG ile MasterFit

günaydın hayırlı cumalar :KK36:

Bir çiçek ve şunu diyen bir yazı 'Gunaydin Mutlu Sabahlar' görseli olabilir

siz nasıl hemen tartının fotosunu çekiyorsunuz ben çıkıyorum tartıya telin kamera açıkta zaten inip elime alıp tartıya bakana kadar sıfırlanıyor 12 kere denedim en son kötü şeyler çıktı ağzımdan mübarek cuma günü tövbe tövbe dedim :rolleyes: üstümü giydim geldim

Gecen hafta : 84.0
Bugun: 82.6
Fark: - 1400

Bide regl oldum olmasam demekki ne kadar giderdi ❣️🧿🏆
@Zipzip- E Elif_Eylul askrhpozitif askrhpozitif Cordelia Cordelia
Tebrikler canim supersin 🤗
Eki Görüntüle 2921572
Başlangıç kilom 63,4

24 Eylül Cuma 61,7
Fark6 1,7

Tartı oynuyordu kızlar bir kere 62 çıktı çıktım defalarca böyle çıktı değişmediği için bunu baz aldım
Baslangicin hayırlı olsun canim
Tebrikler ablacim 🤗
💙✨💙✨✨💙✨💙✨💙Günayyydınnn herkesee💙✨💙✨💙✨💙
gecen hafta 76.8
bu hafta 75.7
fark 1.1
% 1.432

@Zipzip- 💚
E Elif_Eylul 💜
Cordelia Cordelia 🧡
askrhpozitif askrhpozitif 💙

:KK68:
Tebrikler canim 🤗

siz nasıl hemen tartının fotosunu çekiyorsunuz ben çıkıyorum tartıya telin kamera açıkta zaten inip elime alıp tartıya bakana kadar sıfırlanıyor 12 kere denedim en son kötü şeyler çıktı ağzımdan mübarek cuma günü tövbe tövbe dedim :rolleyes: üstümü giydim geldim
Üstündeyken sabitleniyor inince cekiyoruz birde öyle denesen

Probiyotik aklima gelmemisti canim onuda deniyim. Yoksa çatlıcam artik sezeryan yerim ağrı yapiyor
Bende kronik bagirsak tembelligi var ne yaptiysam care bulamamistim interntten çay aldim 125tl ama hergun afedersin hergun cikiyorum

Bende özledim sohbetini abla :KK60: sen taşınmadan E Elif_Eylul e de gidemedik zaten 🙄

🤩🤩🤩 tebrikler canım harika eksi :KK9::KK9::KK9:

Çok güzel eksi tebrikler :KK9::KK9::KK9:

🤩🤩🤩 maşallah canım eksi süper :KK9::KK9::KK9:

Wc sorununu çözünce eksiyi görürsün canım 🤗
Aynen ya ...bu yaz hiçbir yere gidemedim zaten...🥺 Bursa'ya geldiğimde beraber gidelim inşallah.😅

X