Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aynı mesajı birebir buraya da yazmak farz oldu.

:skandal::skandal::skandal:

vay arkadaş!

:lülülü:

dur bari bir not daha ekleyeyim. E Emnis kaptanım da okusun.
demek ki siz yorulmadınız yarışmadan.. Vallahi kolay gelsin. Azminiz için tebrikler. :nazar: :KK9:
:-) kaptanım başkaca unsurlar vardı biliyorsunuz :ukala::ukala::ukala: 🤭🤭

Şimdi sadece kendi çöplüğümüzde öteceğiz 🤭

Bugunki menum
Sabah
3 k yulaf
3 k yogurt
1 elma
1 haslanmis yumurta

Ara
3 hurma
3 tk fistik ezmesi

Ara
1 pogaca(kizlar uzun zamandir pogacalarim tutmuyodu bunu denemem lazimdi pofuduk neyseki ama sonrasini dengeledim)

Aksam
2 kepce yayla corbasi
6 k yesil fasulye
1 havucla tarator

Ara
1 hurma

Su 2den sonrasini saymadim
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20210912_222257_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_20210912_222257_com.huawei.health.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 23
En son 743 .etap ile yarismayi bitirdik bu cuma 1.etap ile kendi listemizi oluşturalım mi

Kelebekler ve cicekler olarak ayrilmistik onlar icinde yuzde hesabı yapariz
Yeni gelen uye olursa ya çiçek ya kelebek olur
Farkli isimlerde bulabiliriz
Kaptanım benim grubum yok:KK22:
Bu ne be 15 sayfa :duduk::duduk::duduk::duduk::duduk::duduk::sinirli:
Valla ben 59 sayfa okudum zaten gözlük kullanıyorum geçmiş sayesinde kavanoz dibine geçecektm az daha😂
Bence şöyle yapabiliriz. Her hafta en çok kilo veren bir kişi kaptan olsun. İstediği 3 kişiyi seçme hakkı olsun. Falan.kiran kırana mücadele olsun. 🤺🤺🤺

Bu hafta için önceki hafta gibi çiçekler kelebekler olsun. Çıkanlar girenler belirlensin. Sonraki haftalarda değişiklik yaparız. Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Mastersefin master zayıflama versiyonu gibi de olabilir o hafta en çok kilo veren kendine bir rakip seçer ve birinci olan kendi takımını oluşturur 🥰
Kudurdunuz mu be ne cok konusmussunuz :KK70: 1.etaptan baslayacagiz yarin kilomu bildirsek napsak 2 gundur yiyorum bugun kalanlari annemw goturdum yoksa +3 olacagim :KK43:
Kız bahar bana diyordun şimdi kendin mi yapiyorsun yapma 😔
Senin kizlar abla onlar bizim kizlar degil benim icin bizim kizlr burda yanina da yeni kizlar eklendi bizim oldular (cok sukur)
+1
Cordelia Cordelia ikinizide tebrik ederim süper degisim olmus
Anammm ne oldu, ben gelene kadar takım mı kapandı. Özel mi burası burası neresi ben neredeyim😀

Beni soracak olursanız 76-77 arasıydım, ha başlıcam ha başlıcam, başlayamadım, yarın hazırlandığım sınav var ve bilin bakalım ne oldu, ben bugün covit oldum, 39 ateşle yatıorum şuan, sınava da gidemeyeceğim🤒🤒🤒
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin çok üzüldüm
İnşallak çok sağol. Ne bahsızlık 1.5 sene olmayıp son gun. Olmak.
Deme öyle canım Allah bir kapıyı kapiyorsa mutlaka senin için daha iyi bir kapı aciyordur

X