Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Accuk 68 im evlenmeden önce 56 falandır 3 yolda aldim bakarken ful plates ip atlamak vs yapardım günlük. Su sıralar bölgesel hareketler yapıyorum basen gitti de gobek var..
Platesi patates okudum. 😂😂😂 Acıkdım galiba 🤣🤣🤣O göbek gitmiyoki hep bizimle kalacak 🤪🤪🤪

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım sabahi gectim kizartma olmamis

Teşekkür ederim canım 💕

Afiyet olsun canım 💕

Teşekkür ederim canım 💕

Afiyet olsun canım 💕
Sağol canım 💕
Hoşbuldum 🤗
32 yaşındayım, 1 yıllık evliyim, evhanımıyım ama bunun yanında Kpss çalışan bi öğrenciyim. 😊 Normalde 45 kiloydum ama üniversiteden mezun olunca kpss sınavları sürecine girdiğimde bi anda 10 kilo civarı kilo artışim oldu..Doktora gittiğimde hormon sorunlarım olduğunu, Pco olduğumu öğrendim. Kilo vermemi istediler ama vermek yerine stresten kilo almaya başladım 57 kiloyu gördüm bi anda..Tabi bu süreçte düğün streside oldu..Strese girince yemek yiyerek rahatladığimi farkettim..Diyetisyenlere gittim ama malesef kilo vermek yerine kilo aldım çünkü verilen kalori hesabı bana fazla geliyordu..Evlendikten sonra 5 ay içinde diyet yapmadan, spor yapmadan 58 den 50 kiloya düştüm..Tatlıyi, kızartmayı, hamur işini, çay ve kahveyi tamamen kestim..Porsiyon miktarımı azalttım onun dışında kendimi kısıtlamadım eğer canım çok çekerse 1-2 çatal alıp bıraktım zaten bunları kesince geri dönüşü zor oluyor 😁 Spor yapmadim bu şekilde 8 kilo verdim ama benim hedefim 48 kilo malesef şuan kilom sabit kaldı sanırim bu noktadan sonrası spor ile çözülur diye düşunuyorum..Beni motive edecek, yarım kalmayacak hedefime ulastiracak birşeylere ihtiyacım var..Sistem nasıl işliyor neler yapmamız gerek ben varım 🤚
Hoş geldin. Hiç kilon yokmuş 🙄
Bende bu sabah süt içtikten sonra tartildim. Artik net kilomu cuma sabahi görürüm inşallah ☺️
Hoş geldin.

Gülmek, kalp atışlarının hızlanmasına ve dolaylı yoldan metabolizmanızın daha hızlı çalışmasına neden olur. Araştırmalar, gülmenin kalp atışlarını yüzde 20’ye kadar artırabileceğini söylüyor. Bu durum gülmeyi kestikten sonra bile bir süre kalori yakmanıza yardım ediyor. Bunun yanı sıra gülümsemek, fiziksel stresinizi azaltarak sağlıklı ve daha fit olmanıza destek veriyor. ‘Uluslararası Obezite Dergisi’nde yayımlanan bir çalışmaya göre, bilim insanları günde sadece 15 dakika kahkaha atmanın, kişinin ağırlığına ve kahkaha yoğunluğuna bağlı olarak 10-40 kalori yakmasına yardımcı olacağını söylüyor. Kısacası gülümsemek için neden çok…

Gülmek, kalp atışlarının hızlanmasına ve dolaylı yoldan metabolizmanızın daha hızlı çalışmasına neden olur. Araştırmalar, gülmenin kalp atışlarını yüzde 20’ye kadar artırabileceğini söylüyor. Bu durum gülmeyi kestikten sonra bile bir süre kalori yakmanıza yardım ediyor. Bunun yanı sıra gülümsemek, fiziksel stresinizi azaltarak sağlıklı ve daha fit olmanıza destek veriyor. ‘Uluslararası Obezite Dergisi’nde yayımlanan bir çalışmaya göre, bilim insanları günde sadece 15 dakika kahkaha atmanın, kişinin ağırlığına ve kahkaha yoğunluğuna bağlı olarak 10-40 kalori yakmasına yardımcı olacağını söylüyor. Kısacası gülümsemek için neden çok…
Bol bol gülüyoruz burda 🤭🤭
Demek ki takim ondan basariliydi 😅😅

X