Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tarladayiz oglan ariyor anne ananem gidiyomus eve 🤦‍♀️neden gelcez 1.saate kargo gelcekmis hayir kargosu daha izmirde neden gidiyor🙄dagitima cikmis heran gelebilirmis🤦‍♀️iyi dedim gitsin bir geldim eve gitmis insan masa hazirlar yada birlikte kahvalti edelim oylr git
Analarin işine akıl sır ermez kendine göre vardır haklı bir nedeni :KK51:

Ne zaman geldiniz Yunanistan'dan,?
Hiç gitmedim ki🤣Yunanistan kökenliyiz dedemin dedesi Yunanistandan bizim memleketten geçince o zaman da atlarla mı ne dolaşıyorlar mış tam bilmiyorum yalan olmasın o zaman daha küçükmüş düşmüş birisi alıp sahiplenmiş büyütmüş isminide osman koymuş babam gil hep mavi, yeşil gözlü beyaz tenliler gavur soyundan oldukları çok belli🤣🤣🤣🤣

Analarin işine akıl sır ermez kendine göre vardır haklı bir nedeni :KK51:
Ah abla ben cok arkadasimin annesini taniyorum aman kizim calis ben bakarim aman diyenleri biliyorum abla benim hakkimi helal etmicegim cok kisi var

Bravo. 💙💙💙

Canım 3 gün sürecek. Sali-Çarsamba-Persembe

Süper. ♥️

Bana da. Neşe kaynağı gün ışığı mübarek. 😂

Teşekkürlerrrr. 💋💋♥️♥️💙💙

😂

Kırmızı takım aldı onu. Sen alaydın. Niye tarafsız olsun. Cuma günü yüzdesi ile show yapacak. 💙💙💙

Geç kaldın. 😜

Hı hı.

Günaydın. 💋

Sağlık olsun. 💋

Nereye koymuş. Ben görmedim. 🤷

😂😂😂😂

3 gün canım. 💋

Ben ? %3 ? 😂😂😂😂😂😂

Afiyet olsun. Geçmiş olsun. 💋💙💋💙💋

Tebrikler canım da niye vurdun ki bana. 🙄🥺🙄🥺🙄🥺
Cok teşekkür ederim bitanem 💙🧿💙
İnşallah bütün maviş bacilarla showumuzu yaparız. :dua::dua:

Hiç gitmedim ki🤣Yunanistan kökenliyiz dedemin dedesi Yunanistandan bizim memleketten geçince o zaman da atlarla mı ne dolaşıyorlar mış tam bilmiyorum yalan olmasın o zaman daha küçükmüş düşmüş birisi alıp sahiplenmiş büyütmüş isminide osman koymuş babam gil hep mavi, yeşil gözlü beyaz tenliler gavur soyundan oldukları çok belli🤣🤣🤣🤣
Boyle yazinca kendimi gavur gibi hissettim 😅😅😅
Bizim kökende yabancilik yok ama nerden karışmıs sarisinlik mavi göz bilmiyorum 😅😅😅

Ah abla ben cok arkadasimin annesini taniyorum aman kizim calis ben bakarim aman diyenleri biliyorum abla benim hakkimi helal etmicegim cok kisi var
Boş ver yavrum. Dert etme kendine.Allah hidayet versin. Kendi kendine yetiyorsun çok şükür. Kimseye minnetin yok. Hayatı zor yaşıyorsun ama güçlenen sensin. 🥰😘

E Elif_Eylul
Screenshot_2021-09-22-12-22-39-24_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

Boyle yazinca kendimi gavur gibi hissettim 😅😅😅
Bizim kökende yabancilik yok ama nerden karışmıs sarisinlik mavi göz bilmiyorum 😅😅😅
Demekki sende de var bişeyler araştır 🤣🤣🤣yani gitsek akraba 100% çıkar 🤣babam biliyorda az çok biliyor dedelerin ismini benim kafam almıyor vallah onlar ne biçim isim annow unutuyorum 😁

X