Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sevgili Masterfit ailesi yeni haftanın takımları belirlendi.
Hepimize bol eksiler diliyorum.

Öpüyorum siziiii

LenaG Sevgili Kaptaniçem
Ve fit ve güzel kırmızı takım arkadaşlarım hepimize hayırlı, uğurlu, bol eksili, sağlıklı bir hafta diliyorum.

Sevgili takım arkadaşlarım bol su tüketmeye ve sporumuza baslamayanlar baslamaya bu hafta adım ve spor sayımızı hali hazırda aktif olanlarıda arttirmaya davet ediyorum.
Ana kurallara dikkat edip stresten uzak olabildiğince güzel uykularimizi alarak ödemden uzak kalmaya özen gösterelim.
Güzel menüleri önceden planlayıp ara öğünlerimizi sağlıklı atıştırma ve ölçülü meyve ile taçlandiralim.
Havalar soğuyor sağlığımıza da dikkat edip bol c vit almayida unutmayalım.
Hepinizi çok seviyorum hayalini kurduğunuz bedene kavuşana kadar her türlü destek ve işbirliğini burda yapacağımıza inanıyor kendi adıma söz veriyorum.
Sizlerde takım motivasyonunu yükseltecek paylaşımlar yaparak güzel menülerinizi ve sporlarinizi en az 2.5 lt sularınizla akşamları beni etiketlemeyi unutmayın.
Bu haftanın şampiyonlari şimdiden belli ancak mavi takımımızada başarılar dilerim.

ŞAMPİYON KİRMİZİ
bnnu
Cakinin Gelini
BONCUK23
nurovic
A Asya89
Sem2024
s i d e l y a
Efenin_Annesi
Tutku44
Ellssa
Lavinia_98

LenaG

sabah 10.00
peynirli omlet, 7 zeytin, 1 kk ezine peyniri, petek bal, söğüş salata, 1 dilim pide

öğlen 14.30
1 kase tavuk sulu sebzeli şehriye çorbası

ara 17.00
1 tadelle ve kahve

akşam 19.00
yaprak ciğer, spagetti, salata

ara biraz çekirdek yiyebilirim.

2 lt su

Anaaam o nasil bir baslangic konusmasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…