Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG Kaptaniçeemm şimdi Vatan dan çıktım sıcağı sıcağına göndereyim dedim sende süpürge sorunca gözüme ilişti bilgi de aldım bu 8 binlik olan da en pahalı ürünler bile bu kadar yüksek watt ta değil bu 36 w çok güçlü dedi yolun düşerse bir bak ister Vatanada

Eklentiler

• 1000021668.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 14
  • 1000021667.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 11
  • 1000021666.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Ayy keşke bisiklt alacağıma koşu bandı alaydım pişman oldum sonradan.
Bende hem kondisyon bisikleti hem bant var ama kondisyonu çok kullanmıyorum keşke eliptik alsaydın diyorum hep... Ama bisiklette de ses çıkmıyor sabah erken saatlerde ev ahalisi uyurken sürmek güzel oluyor

Yemedim
Çok güzel olmuş canım afiyet olsun
Teşekkür ederim kaptanım
Afiyet olsun canım. Menün harika spor da iyi
Teşekkür ederim cano spor bu aralar olmuyor ya
Müüüükkkemmmmelllll cumartesiyi merakla bekliyorum canım inşallah emeğinin karşılığını alacaksın

Miden nasıl oldu

Ayy teşekkür ederim halen arıyorum harıl harıl

İnşallah canom hepimiz emeğimizin karşılığını alalım

Çok şükür iyiyim toparlandım.
Aç karnına eşime uydum 2 çay içtim öyle yaptı

İnşallah canom hepimiz emeğimizin karşılığını alalım

Çok şükür iyiyim toparlandım.
Aç karnına eşime uydum 2 çay içtim öyle yaptı
İnşallah canım alacağız

Aman uyma kocişine kendi içsin aç karna çay mide bulantısı yapar zaten iyi olmana sevindim

16.10 ÇARŞAMBA MENÜ

09:00
yine aynı kahvaltı chialı buğdaylı 1 dilim ekmek, 1 haşlanmış yumurta, 1-2 tatlı kaşığı kapya biberli kahv sosu, peynir
10:00 sütlü kahve ve ardından c vitamini sandoz
12:00 activia meyveli prebiyotik
15:00 beşamel soslu haşlanmış karnabahar 5-6 YK ve çeyrek dilim chilaı buğdaylı ekmek (sosu yoğun değildi)
15:30 türk kahvesi
17:00 2 susamlı çubuk kraker
Su: 2 lt geçer 1,5 litredeyim şu an
Yürüyüş: maalesef hala yok hala hasta gibiyim eve geçince de yemem zaten uyurum diye planlıyorum.
LenaG Cakinin Gelini

Teşekkür ederim kaptanicem evet gözler üstümde geziyor biliyorum nesafeliym onlara onlarda bana ben adım tsam kısa koşa geleceklerdir umursamıyorum,bu hafta en azından eksi değil mevcut kilomda olsam ah ah o fındıklar fıstıklar seviyorum ama çok zalimler

İnşallah canım alacağız

Aman uyma kocişine kendi içsin aç karna çay mide bulantısı yapar zaten iyi olmana sevindim
Kızz hiç sorma adam torpilli yer içer kilo almaz. Ne yerse gel yiyelim gel içelim der.
Resmen düşman yanımda dışarda aramama gerek yok

Sağol canım benim

Dikkat edicem canım eğer direksiyon bizde olursa her şey yoluna girebilir.

LenaG dolar milyoneri Sitare55
Bu günkü menüm

10:30 dışarda kahvaltıya gittik

Yumruğum kadar keten tohumlu diyet ekmeğin içine 1 çay kaşığı kadar reçel yarım çay kaşığı kadar tereyağı ile 2 sütlü kahve

14:30 ile 15:20 arası
1 yk haşlanmış Mısır
3/4 dilim ananas
3 yk tavuk göğsü
3/4 yk nohutlu bulgur pilavı
Domates salatalık

17:00
Sade Türk kahvesi

Su 2 litre olur
Spor belli değil. Çıkarsam fotoğraf atarım

Günü erken kapatmışsın canım ne güzel acıkmazsın inşallah, dışarda kahvaltıyı da çok güzel atlatmışsın maşallah sana

16 Ekim menü
07.00 1 bardak kuru incirli su
09.00 1 fincan kahve 2 grissini
10.00 1 yumurta ile bol yeşillikli salata 1 dilim tb ekmek 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
14.00 1 fincan kahve 2 kare çikolata 12-13 leblebi
16.30 1 fincan süt artırıcı bitki çayı 1 elma 1 salatalık
18.00 1 kase çorba, 3 kaşık tavuklu pilav, bol salata 2 çatal kavun
3 litre su 35 dk tempolu yürüyüş
LenaG

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…