Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyy şimdi yeni gördüm bu çoçuğuu maşallah ona
yazındanda çok etkilendim kaptaniçeem dışarıdan biran önce eve gelmek istedim kızıma sarılmak için dışarıda da nerde olsam buluyor beni patikli çoçuklar taa boynuma kadar tırmanıyolar diyorum etrafta bi sürü insan var neden ben
Kesinlikle evet onlar gelir ve sizi bulur

İyi akşamlar
LenaG

11:30 1büyük elma, 1büyük kupa şekersiz sade filtre kahve

Ara, 1kupa yeşil çay

18:00 büyük bir salata kasesine semiz otu haşlaması, roka, acı pul biber biraz tuz ve yy.yoğurt koyup karıştırıp yedim

19:00 da 27 gr.kooperatifin yer fıstıklı çikolatasını yedim yarın telafi ederim kaptaniçem bugün stresten naptığımı bilemedim

Su 3 litre
Gecede yağsız sütle şekersiz filtre kahve içerim

Adım 7290

Eklentiler

• 1000021672.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 4
Menüm LenaG

Sabah ılık limonlu su

Kahvaltı 10.00 : 1 has yumurta 30 gr peynir
2 ceviz, Maydanoz, yeşil biber
salatalık, 1 d çavdar ekmeği 1 k kayısı

Akşam 19.00: bol salata
90 gr yağsız kırmızı et
8 adet tavada mantar
4 kaşık yoğurt

Ara 21.00: 2 k kayısı 20 badem
Şekersiz türk kahvesi

3 litre su
Gün içinde yeşil çay, kiraz sapı

Spor bluegreeneyes A Asya89
40 dk yürüyüş
30 dakika ağırlık hareketleri
1600 ip atlama

Az yarım dilimle nasıl durdun 4 dilim yerdim herhalde afiyet eksi olsun canım
Beslenme cantamdan çıkan öğlen öğünüm

Eki Görüntüle 3491131
Ohh mis afiyetler olsun canım
Eki Görüntüle 3491190

LenaG kaptanım ve Sitare55 35 dk tempolu yürüyüş yapıldı
Bebişle hem de harikasın
Accıcık olmuş yine bol eksi olsun canım
Çok geçmiş olsun canım
Mutsuuzum deme kendine kızarım hee

Canım cumartesi tartıda kesinlikle çok mutlu olucaksın maşallah menülerin,su ve adım bir harika afiyet olsun canım ❤

Afiyet olsun canım yine menü gayet başarılı eve geçtikten yat iyice dinlen canım ❤

Akşam kuzenlerle waffle cıda buluşacaz
Bende yanımda araöğünümü götürecem onlar waffke yerken bademlerimi kemirecem
Bir de bugün bir velim sıcacık ıspanaklı gözleme ve hashaslı gözleme göndermişti önden de gönderiyprum diye sacın üzerinde videosunu yollamıştı hemen çantaya koydum şu an evde ahali yiyecek bende salatamı yaptım hemen, onlara saldırmayayıö diye

Kahvaltı ve akşam aralarına 2 tane ara öğün eklersen mük olur canm spor da harika

Bu gün diyetisyen randevum vardı canm o aklıma geldi yoksa 2 dilim yerdim ben de fazlası ne kadar şeker beni pert de etse durduramıyorum.kendimi
Bebisle yürürken ağırlık da yapmış oluyorum

Kahvaltı ve akşam aralarına 2 tane ara öğün eklersen mük olur canm spor da harika
Aslında öyle yapacaktım canım yanıma da almıştım ama çok yoğunluğum vardı fırsat bulamadım
Bu gün diyetisyen randevum vardı canm o aklıma geldi yoksa 2 dilim yerdim ben de fazlası ne kadar şeker beni pert de etse durduramıyorum.kendimi
Eee nedir diyetşayen sonucu

Aslında öyle yapacaktım canım yanıma da almıştım ama çok yoğunluğum vardı fırsat bulamadım

Eee nedir diyetşayen sonucu
Bu akşamdan hazırla o zamn yarının ara öğünlerini
500 Gr vermişim canm geçen haftaya göre cumartesi misafirlerim vardı o gün biraz börekler tatlılar havada uçtu da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…