Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaa sende mi kedi annesisin canım
Üzülme diyemiyorum ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum. Ama içini ferah tut canım, tekrarlamicaktir kusması. Kıyamam hiç.

yaaaa çok geçmiş olsun neyi var

Devam ediyor mu kusması ? Yanlış birşey yemiş olabilir mi? Geçen benimkilerden biri oda parfümünün çubuğunu kemirmiş saatlerce kustu
Böyle garip şeyleri yeme huyu var mı ?

Onların her bir tüyüne kurban hepsine sıkı sıkı sarılıyorum benim kızımada dua etsinler ❤
Herşeyin fiyatı o kadar yükseldi ki canım yanlış bilgilendirmiyim kızlar fikir verir tühh

Devam ediyor mu kusması ? Yanlış birşey yemiş olabilir mi? Geçen benimkilerden biri oda parfümünün çubuğunu kemirmiş saatlerce kustu
Böyle garip şeyleri yeme huyu var mı ?
Evet kaptaniçem önceden çiçek fide lahana yeşillik roka ortada olunca hemencik çalıp yiyordu ve poşet kemirmeyi ve yalamayı çok seviyordu şimdi bunlara müsade etmiyorum poşet yaladığını görürsem hemen alıyorum ama çok nadir bu kusmaları tanıyorum biliyorum sarı safra inşallah önceki gibi karciğerle ilgiyi değildir inşallah üşütmeden olmuştur şuna devam etmiyor kusmasının sesine uyandım aradan zaman geçince ikicik kuru mama yedi onuda hemen çıkardı sonra yatmak istedi yanındayım şimdi sarılıp kokladım öptüm

Canım çok geçmiş olsun bir şeyi yoktur inaşllah

ben bunu almışım geçen yıl
kedin varsa bi de 6 taneler güzel bir şey al ama çok da pahalıya da gerek yok tabi ki.
ben bundan memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…