Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canım kızçrle
Günaydın canım afiyet olsun ❤
Kek ve kuru yemiş tartıya kadar cıss olsun o gün geldiğinde tartıda sevinince yiye yeriz yüzmeyle telafi edilmiş

Ayy canim kim neyi anladi hellppp merak perilerim geldi kiz A Asya89 hamile misin ayy o kadar bebek çocuk konustuk aklima baska sey gelmiyormide bulantisi =hamilelik malum Turk dizilerinde de hep oyledir
Yok canom hamile değilim. Regl oluyorum
Aç karnına çay içince midem bulandı benimde merak perilerim gelmişti akşam yazdım
gezegenfeza ma
görünce cevap yazar

tebrik ederim canm harika spor menü dönüşün muhteşem

Gayet güzel canım afiyet olsun spor da
Afiyet olsun ya tavukla pilavı ya da sarmaları tercih edelim canım
Bende nasil bir imaj biraktinsa 2 filtre kahveyi 2 litre kahve diye okudum
Yok 2 lt olmuyor da 1.2 lt oluyor
Günaydın canlar
Günaydın canım
Afiyet olsun burda yeşil yapraklı sebze eksik kalmış fıstığı da yemicem dediğin için görmüyorum
Gunaaaayydiiiiiiinnnnn sevgili hanımlar

Gününüz muhteşem geçsin inşallah
Günaydııınn nur cum
Balkonumda fıstık ben ve kahvem ikide göz gördüm hemen patlattım cekemeyenlerim var apart. da
Eki Görüntüle 3491011
Afiyet olsun valla da ne biçim pörtlemişleeerrr elem terefiiiişşş kem gözlere şiş
Hayırlı sabahlar
Hayırlı sabahlar
Çok güzel menü afiyet olsun spor da süper

Canım panik yapma evde ateş ölçer varsa ölçmeye çalış 38.5 tan yukarıysa bir ara veterineri . Belki tüy çıkarıyordur. Baktın sürekli tekrarlıyor hemen veterinere ama öyle birşey olmayacak inşallah

Günaydın kızlar bana heeelllpppp elektrik süpürgem bozulduu eskisini çıkardım ama baya eski aşırı ses yapıyor doğru düzgün süpürmüyor da şarjlı dik süpürge bakıyorum günlerdir ama aşırı pahalanmışlar en fazla 6-7 olabilir fiyat önerebileceğiniz bir marka model var mııı
Ay delireceğim her yer tüy ve süpüremiyorum

15 Ekim menü
07.00 1 bardak kuru incirli su
09.00 1 fincan kahve 2 grissini
10.30 2 yumurta ile bol yeşillikli salata, 1 dilim tb ekmek 1 fincan rezene
13.00 2 erik 1 fincan nar, 5 badem 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
17.00 2 kaşık çorba,3 kaşık bulgur pilavı,bol salata, 3 çatal karpuz
18.00 yarim dilim soğuk baklava
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG Sitare55 sporu bu gün yapacam canm

Kaptanım ben de arıyordum bı arkadaş karaca 3in1 kullanıyorum güzel demişti bakayim link varsa özelden atarım.. ben sonrasında robot aldım süpürme işine yetişemiyorum en azından ben emzirirken veya iş yaparken o supursun diye ama yinede şarjlı alacam benim elektrikli foss çıktı yeni almıştım bekodan ama memnun değilim robot da roborock q7 memnunum ondan... Eğer normal süpürge de olur dersen Philips derim

Sağol canım öyle eskiden olduğu gibi tüy yumakları hiç çıkarmıyor ki o gençkendi suratım düştü şuan yine ağlama moduna girdim klinikten nefret ediyor daha dokunmadan öyle bağırıyorki zaten ben dayanamıyorum ya dışarda bekliyorum bazende gitmiyorum çok hassas ah bir bilsen çok üzülüyor küsüyor benimde elim ayağım titriyor zaten ağlamaktan konuşmaıyorum hocam kızımı kurtar diyorum sadece Allah'ım düşürmesin birdaha

Şimdi kulağından baktım kaptaniçem

Eklentiler

• 1000021652.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 3
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…