Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumartesi ye öyle bir hazırlık yapalımki tartıya çıkınca üzüleceğimize mutlu olalım sarmayla pilav bugünlük olsun ama zaten çokta değil 3 yk. afiyet olsun canım ❤ benim bugün son idi 3 gün greve devam

afiyet olsun canım. ay ben brüksel lahanasını hiç sevmiyorum

Bende nasil bir imaj biraktinsa 2 filtre kahveyi 2 litre kahve diye okudum

Ben sanki bu hafta seytanin bacagini kirdim. Dedigin gibi dün sacma bir aclik ve menü değişikliği oldu , dune gore -800um. Tabi yine yediklerimiz duzene girince cumartesiye artis olur mu bilemem. Sabretmek lazim. Belki tatlılı bir ödül günü olabilir. Menulerin genrlde güzel, ekmek meyve yokken veya yediklerin az diye tatli krizi yasiyor olabilir misin ?

15ekim menüm
Sabah erken saatlerinde
10 badem,bir avuç fıstık yedim kaptanicem tartıya kadar yemicem sözdür
10gibi küçük pisi,kk peynir, 5zeytin ,4dilim kadar kırmızı pancar
Öğlen en sonra 2gibi
Bir dilim kek, bir tabk ekşili turşu
Akşam 5 buçuk
Çay tabağı kadar haşlanmış et, bir tabak Kuru fasulye
7 de bir saat yüzme kursu ne kadar kalori yalkmisimdr bilemiyorum
LenaG Cakinin Gelini

Afiyet olsun guzel menu yalniz su dikkatimi cekti .Su miktarini kendini zorlayarak mi o kadara ulastirdin yoksa su icmek kolay mi senin icin 2 litreyi bile tamamlayanadigim icin 3.5 litre cok sasirtti beni
Sabah 8.30 da şirkete girdiğimde öğlene kadar bir litreliklerden 1.5 bitiriyorum öğleden sonra da 1.5 bitiriyorum. Akşam çok susamıştım spordan sonra da bi yarım daha gitti . Yani zorlanmadım :) ama ilk defa bu kadar içtim genelde 2.5-3 arasıdır

Canım afiyet olsun menün çok güzel olmuş iki gündür o lahana sarması yenmeyi bekliyor yedin ve geçti km. yide görmezden gelemeyeceğim harikasın canım
O sarma için ne ara öğün yaptım ne de yanına başka bişey koydum gittim bir de spora çıktım aklım da kalmadı erimiştir de umarım, şimdi kahvaltı da yapmadım biraz daha aç dursun gitsin sarmalar

Günaydın kızlar
dün gece victoria secrets defilesi vardı duymuşsunuzdur.
Hepimiz için Adriana Lima'nın geçirdiği gibi bir dönüşüm, bir süper geri dönüş diliyorum.
Tam gaz devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…