Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben evde ekmek yapmaya korkuyorum yiyorum çünkü. Yedigin elmegi hic tarttin mi çünkü 25 g 1 dilim ve ev ekmeği küçücük miktari 1 dilim ediyor ekmekte miktar problemi var mi acaba

Ay bilmiyorum ki tam kepek yapıyorum yada çavdar. Kafamda deli sorular

Günaydın canım kızlaarr
Yarın tartı günümüz bugünü hafif geçirelim vee en az 3 litre su içelim lütfennn
Tamam içelim
Ay bende dün sabah regl oldum

İnşallah ödem yapmaz. Hem artı çıksam bile biliyorum ki reglden,yoksa menüm çok az
Yaaa denk gelmişiz canım :) kesinlikle aynı fikirdeyim bi 3-5 gün kiloma takılmayacağım zaten ben de
İkimiz de menülerimize çok dikkat ediyoruz balım güzel sonuçlar bizi bekliyor bakalım hangimiz burun farkıyla öne geçecek
LenaG dolar milyoneri
Eki Görüntüle 3490295
Hesaba göre aldığım kalori 766
Spor ile yaktığım kalori 659
Bu hafta baya umutluyum bakalım regl yan çizmezse tabi
muhhhh teee şeemmmm
Regli bitince görsünler bizi
Canım daha yeni iyileştin hem onun ödemi vardır hem de bence yemeği geç yiyorsunuz ondan olabilir
Sorun yok perdelerini kaldırdığında kedi gibi olursun yine
Yiaaa bu sinirle okula tabi ki yürüyerek geldim kaptaniçem

Evet canim D vitaminim 10 düsük dedi. b12 179 o da düşükmüş. İnsülin direnci 12. 5 du 7.5 a düşmüş ama maksimum 5 olmalıymış

Evet canim D vitaminim 10 düsük dedi. b12 179 o da düşükmüş. İnsülin direnci 12. 5 du 7.5 a düşmüş ama maksimum 5 olmalıymış
Kız Allah ne etmeye kilonun zor gitmesi için ne olması gerekiyorsa varmış ya sende
Uzun aralıklarla değil kısa aralıklarla az az yiyerek ilaçlarını düzenli kullanarak çok da güzel verirsin amaa uzuuunn açlık yok

Ben zaten koltuk konforunda oturuyorum 15 dakika sonra tekrar ziyaret edeceğim ve kendileriyle gayet kanka olduğum için hiçte kalkasım gelmiyor totom uyuşmasa yine kalkmıcamda işte kader utansın

Yaaaaa aslında takviye verdi ama mesela takviyeden önce b12 275 falandı gün aşırı iğne falan verdi 1 ay sonra 179 e inmiş .

Hadi bakalım en çok kilo veren kazansın

Aaa gerçekten mi
Çorba da yapabilir miyim o zaman yanına 4 çok az geldi

Selamlar hanımlar
Kilo verme motivasyonumu kaybettim geri bulmak istiyorum inş

Sabah
Yok

Öğle 13:30

1/2 avokado
2 dilim peynir
1 ceviz
1 tbe
6 zeytin

Ara
1 mandalina
3 kuru kayısı
10 badem

Akşam
1 kase yoğurt çorbası
2 köfte
1 çatal erişte

Merhaba,
Ben burda yeniyim menülerini bilmiyorum ama birkaç birşey yazayım dedim
Merabolizma hızlandırı içeceklerden içiyor musun
Onu da geçtim spor…
Sporsuz malesef ben de veremiyorum hareket ederek yakmak gerekiyor kalorileri, ev işleri de malesef spor kategorisine girmiyor
Menülerin çok güzel ve veremiyorum diyorsan benim ilk aklıma gelen spor oldu

Oo menü çok güzell
Ben nasıl motive oluyorum biliyor musun
Kıyafet dolabı…
Dolabımı yeniledim yeni birkaç birşey aldım onları giyme hevesi beni aktif tutuyor

Silkelenip ayağa kalkmam lazim.
Bugünü atlattık ya gerisi daha kolay gelecek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…