Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eline bir kagit kalem alip kendine bir liste hazirla istersrn. Fat secret programından faydalananilirsin. Cok sıkma, cok da rahat davranma. Sürdürülebilir bir listen olsun. Ben oyle bir haxirlik yaptim bakalim, bu hafta cok sıkabilirim ac gezerim , protein agirlikli yerim derken bir baktim karbonhidrat kaciriyorum. Bu hafta 3 ogun 1400 kal civari , sporu abartmadan yapicam. Sen kilo qldin ben de 100 g eksildim , mantiken ikimizi de iyi bir eksi bekliyor tabi dikkat edersek

Yeni haftamız tüm herkese hayırlı olsun.
Bu hafta mavi takım ve Cakinin Gelini kaptanım

Birseyler oldu kızlar bana düzeltmemde yardıma ihtiyacım var, zorlanıyorum
İnan bana bu hafta birlikte güzel şeyler başarıcaz canım önce kendimize inanalım ve önümüzdeki cumartesi gününe hedeflenelim vee yüzümüz gülsün

Aldım kabul ettim 60 ları

Bugün ödül günümüz oldu ama lütfen minimum 2.5 litre su olsun çok hızlı arka arkaya değil güne bölerek hızlı içtiğimiz de wc ye koşuyoruz yavaş içince bu durum ortadan kalkar vee ben 3 litre nin altına düşünce kilo vermem dahada güçleşiyor gece gündüz su ve bitki çayı içelim
Afiyet olsun canım

İyi akşamlar

LenaG
11:00 2yumurta, yeşil biber ve şarküteri ürününden oluşan 1çk.tereyağ, 1çk.zeytinyağ ile tava yumurta,
12karışık zeytin, 1kk.den biraz büyük peynir, domates, 1bardak çayımı 1çk.şeker ile diğerlerini şekersiz içtim, 2dolu tk.şekerle çırpımış tahin, ve 15gr.normal ekmek

19:00 Akşam yemeği
1büyük kase tavuklu yoğurt çorbası, 1büyük karnıyarık (patlıcanları kısık ateşte 1tk.zeytinyağ ile yumuşattım kızarttım) domates, 1tk.sabah ki tahinden

Su 4 litre
Şimdi 1kupa şekersiz dibek kahvesi

12 Ekim cumartesi
9.00 sirkeli su

10.00
Haşlanmış yumurta
Domates salatalık
5 zeytin süzme peynir
Bir lokma kepek ekmeği
Çay kaşığının ucuyla reçel
İki ceviz

12.00
İki ceviz bir armut

17.00
Mega çiğköfte
Ayran

18.00
Dubai çikolatası (250-300 kalori) ödül olaraktan
Türk kahvesi

Su 3 tamamlarım
Adım 5.000 bunu da yarın telafi etmeye niyet ediyorum
LenaG A Asya89

Yer fistigi Osmaniye'de oluyor degil mi yoksa Maras'ta da oluyor mu ?
Evet doğru yeri Osmaniye Çukurova ama k.marasta da varmış bizim ikinci gitmemiz çok şaşırdım , Osmaniye Kadirli li olarak yerfıstığı toprağı yumuşak ve taşsız olur ,marasta sert ve taşlı tarlaydi ama olmuş fıstık, ailecek ve kankimle geleneksel fıstık basagimizin ikincisini yaptık eskiden çok giderdik aillemle güzel zamanlarmis akşamdan yemek hazırlar cantamizi hazirlardik,azzik derler , aynı zamanlardan geçmiş gibiyim ,yıllar öncesine gittim ya ah ah

Afiyet olsun canm yürüyüş harika

Piknik gibi olmustur afiyet olsun. Fistik epey kalorili dikkat et. Firikten sonra fistik mevsiminde kaybetmek istemeyiz seni

Yok kiiiz uygulama arka plani ama benim yolum burdan daha guzel bence bostanli sahil
Oh misss gibi hem de güvenli tamam yürü orda valla tedirgin oldum senin için biz de egzoz dumanlarını içimize çeke çeke yürüyoruz napalım mukadderat

Piknik gibi olmustur afiyet olsun. Fistik epey kalorili dikkat et. Firikten sonra fistik mevsiminde kaybetmek istemeyiz seni
Teşekkür ederim canm bugün tam yedim tüm yedim çünkü özgür gunumdeyim yarın sabah başlıyor diyetim dikkat etmeye çalışacağım ah firik zamanida geçti yavaş yavaş Maraş ta biri biterken biri başlıyor hakkaten

Sabahtan beri yazıcam çook tebrik ederim mezuniyetin hayırlı olsun canım bizi bırakma olurmu
Saolasin canimm buralarda olurum tabii niye olmayayım inanki bende sizleri cokk sevdim iyiki tanımışım sizi
Canım leylacim biseyibmerak ediyorum benim kafamda kodlanmış gibi sen hep dikkat ediyorsun diye düşünüyorum senin 60a çıkmana bile şaşırdım geçen de yazacaktım ama unuttum sen hatta 58 oldum vermeye başladım bile demiştin... Hep düzen içersinde menulerini paylaştığın zamanı da biliyorum hatta fazlasını yiyemiyorum bile demiştin önceki dönemde.. yani senin karbonhidratları tatlı yediğini böyle duzenli titiz biri diye öyle kodlandirmisimki kafamda şaşırdım hayal edemedim nasıl 60 olmuş Leyla dedim ama öyle işte söylemek istedim ama sen yine harikasın istediğin kiloya gelirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…