Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hep burda olsan keşke

İyi ki varsın LenaG

Bu hafta kırmızı takımda beraberiz kızlar. Sizden bu hafta yavaş yavaş hareketi arttırmanızı rica ediyorum ve bol bol su içmenizi ve ayrıca lütfen eksiksiz olarak hepinizden menü bekliyorum. Gerisini siz biliyorsunuz zaten.
Elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım.

NOT: Menüler için sabah bakabileceğim biraz işlerim var. (Umarım ödüller fazla kaçmamıştır )

Hepinizi öpüyorum, size güveniyorum.

@dolar milyoneri
@Tutku44
Cicekbocekkaktus
bluegreeneyes
@Boncuk2307
@Lavinia_98
A Asya89
@trueliving_
@gezegenfeza
@Fit mutlu anne
@Makaron23
@nurovic

Biz teşekkür ederiz kaptanım çok keyifli bir haftaydi emeğine sağlık
Tebrikler lig atlamissin
Çok teşekkür ederim canım
Evet canım hem misafir hem diyet zor olacak ama yapacak birşey yok
Hoşgeldin 6 lar hayırlı olsun canım 60 lar ligin darısı başıma inşallah
Çok teşekkür ederim canım
Kizlar aranizda uzun zamandir burda olup 10 -15 20 kilo gibi buyuk kilolar veren narkadaslar hikayelerini yazsalar bize de ilham olsa ne guzel olur.Yasadiginiz duraklamalari ilk zamanlari simdiyi kiyaslayabilirsiniz .Hadi bize ilham olun
Canım ben aşırı kilo vermedim ama buraya başladığımda 74 falandim şimdi ortalama 5 kilo verdim ya baslamasaydim, düşünsene
Kııızzzllaaarrr hadi bakalım mavi kaptan olmak isteyen kimse yok muuuu
Ya aslında ben çok istiyorum hatta kendi kendime diyordum hep bu hafta bana sorsalar da olsam diye bu hafta izin almasam olurdum ben
Kesinlikle katılıyorum,ben bazen motivasyonim düşünce yorumlayamasamda menüleri okuyorum motivasyon yakalamak için, hem de birşeyleri örnek almak için
Canım ben iki hafta kadat hazırlıktayim

Yedin mi anneden zılgıtı

Eline sağlık kaptaniçem çok güzel bir hafta geçirmemiz ve maviş takımımın kazanması dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…