Popüler Konu LenaG ile MasterFit

O yoğunlukta sabit gelmek bile kar bence canım inş cumartesiye eksiye geçiyoruz 🙏

Artı verilniş Tam da menülerine layık sonuç canım tebrik ederim 🥳🥳🥳 artı verilmiş eksiye geçilmiş harikasın 💙

Tomrs firik ve tarhana ödemi muhtemelen canım cumartesiye kadar yeme olır mu 🙏 hemen ödem gşder ekai bile görülür kiraz sapı çayı iç canım

Menün güzel canım ama bir önceki günkü fazlalık bugün yediğin tarhana ödem yapmış hemen önlem alıyoruz 😘
Dediğin gibi 900 gr. Olmasa bile Allah'ın izniyle yinede eksi olur kaptanım bu çalışmayan troidlerimle yine her hafta başarıyom gibi bişeyler 🤗

Cumartesi ; 72.7
Bugün ; 73.00
+300 gram ☹️

Y yosunlupapatya LenaG LenaG @Efenin_Annesi
olsun canım cumartesiye hallolu sıkma canını sen menülerin gayet özenli ve güzel çünkü:KK200:
Cumartesi 65.25
Bugün 64.95
-300 Gr
LenaG LenaG Y yosunlupapatya

yaa ne güzelll eksi :halay::halay::halay:
Cts 57.1 kg
Bugün 57.00 kg
Fark:-100 gr

Y yosunlupapatya
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
giden yağlar gitsinn darısı diğer yağlara oohh ne mutlu bize bee:KK60:
Kızlar sabah tartildim maalesef baya ödem var bence bende
Sabit geldim LenaG LenaG Y yosunlupapatya
artı gelmemizden iyidir canım cumartesi eksiye ineceğine eminimm :KK19::KK19:

olsun canım cumartesiye hallolu sıkma canını sen menülerin gayet özenli ve güzel çünkü:KK200:

yaa ne güzelll eksi :halay::halay::halay:

giden yağlar gitsinn darısı diğer yağlara oohh ne mutlu bize bee:KK60:

artı gelmemizden iyidir canım cumartesi eksiye ineceğine eminimm :KK19::KK19:
Daha fazla gitmiştir sabah tartıldım. Wc’ye falan gitmeden. Bi de reglimin gelmesini bekliyorum. 🥰

Eklentiler

• IMG_20240917_055515.jpg
    IMG_20240917_055515.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 6
Günaydın cumartesi 66.80
Salı 66.55

Fark -0.250

Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG

Yavaşım ama benim artık böyle gider 🥲

Eki Görüntüle 3480049
O nedemek ya harikasın bir paket margarin az mı süpersin 😘 cımartesiye kadar daha da artar 🥳
Dediğin gibi 900 gr. Olmasa bile Allah'ın izniyle yinede eksi olur kaptanım bu çalışmayan troidlerimle yine her hafta başarıyom gibi bişeyler 🤗
Tabiki başarıyorsun canım harikasın. Pes etmemeyi devaö etmeyi umutsuz olmamayı başarıyorsun en önemlisi 😘
Kaptanlarin kilolarını merak ediyorum
🤪🥰
Bende merak ediyorum 😂
Tartı bildirimi
Cumartesi 74.9
Salı 74
Fark -900Eki Görüntüle 3480066
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83
Vay vay vay bu gözler ne güzel şeyler görüyor tebrik ederim canım :KK60:

Ya ama ya ya 4 yıldır görmediğim şu 81 i ucundan görseydim yaaa:mad::mad::mad::mad::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

cumartesi 82
bugun 82
malesef sabit kaptanım :KK61:
ben hedefime nasıl kavusucam ya 😭
eksi bekliyordum hemde cok guzel eksi

Sitare55 Sitare55
LenaG LenaG
Valla senin menülerine sporuna ben de şaşırdım canım ama dur bakalım ya daha cumartesiye bir sürü vakit var 😘 salı _200 olup cumartesi 1900 eksi olduğumu biliyorum uzulmek yok :KK60:

Ya ama ya ya 4 yıldır görmediğim şu 81 i ucundan görseydim yaaa:mad::mad::mad::mad::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

cumartesi 82
bugun 82
malesef sabit kaptanım :KK61:
ben hedefime nasıl kavusucam ya 😭
eksi bekliyordum hemde cok guzel eksi

Sitare55 Sitare55
LenaG LenaG
Canım yağ olduğu için direniyor. Kendin de diyorsun yıllardır görmedim diye. Şimdi seni biraz zorluyor ama biraz daha dişini sık birden gidecek.

Bende bazen çok takılı kalıyorum

Valla senin menülerine sporuna ben de şaşırdım canım ama dur bakalım ya daha cumartesiye bir sürü vakit var 😘 salı _200 olup cumartesi 1900 eksi olduğumu biliyorum uzulmek yok :KK60:
cok istiyorum çook 81 i 4 senedir gormedim ben cumartesiye daha guzel eksiler gelsin insa bugun sabit ama :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

X