Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kızlarr kızlarr bu aralar bi yorgunluk bi halsizlik evde leslie filan yapasım gelmiyor eliptiğim de yok hani ne etsem kii var mı bi öneriniz yürüyüş yapmak istiyorum aslında ama sabah işe koştur koştur gidiyorum okullarda açıldı mağlum çocuğu bırak işe geç akşam da pertim çıkıyor ama yinede akşam yapmak istiyorum yürüyüş yaa öyle bi içimden geldi yazmak istedim işte :dua:
dans etmeyi severmisin bir zumba videosu patlat
yada bir mezdeke 🥳🥳🥳🥳

Bromelain ve collagen siparişim geldi yarın başlayacağım bakalım etki edecek mi çok merak ediyorum.
Bromelain dediğin ne canım
oyy oyy bu aralar bende çok sınanıyorum kahvaltı da gözleme yemeyi özledim yhaa kaşarlı ıspanaklı ama gel gör ki diyet malumm ama tatil dönüşü tekrar sıkı tutmak filan epey bi zorlanıyorum artık yalan yok ama şu kalan iki kilomu verersem mezun olucam artık inşallah :cry:
Bi zahmet ol yani 😒
Aşk olsun canım benim begenmemmi hiç sadece ilk Mthn83 u aldı diye elinden aldım 🤪🤪🤪hem sonra nasıl sataşacaksiniz Sitare55 Sitare55 ile

Sanki inadına oluyor demi
Sorma kaptanım bildiğin nefis mücadelesi 😭

bir kahve yapayım hindistancevizi yagından bir damla koyayaım bir kayısı bir kac badem cok yoruldum
ben bunu hakettim 🤗
Ay bende yapayım geri kalmayayım sonra da kızımı almaya gidecem :KK200:

Nimizsiz beni hiç özlemiyor.. yarın Diyeyim de azıcık annemi özlediiiğmm eve gitmek istiyoğğmm diye ağlama numarası yapsın :sus::KK53:

X