Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım ritim bozukluğu varmış bir de anlık kalbim atmayı bırakıp ysonra yeniden atmaya başlıyormuş ve bu çok sık olmuş 1 günde bile zaman zaman kalbim bıçak saplanır gibi acır ondan kaynaklanıyormuş.
Çok geçmiş olsunn. Allah şifa versin. İlaçla falan çözülür bir sıkıntı çıkmaz inşallah 🙏🏻

Kızlar çok işim var. Canım aşırı sıkın. Eşim ile konuştum yüzü şişmiş doğru düzgün yemek yemiyor
Bu normal mi
Benim annem.de dış yaptiriyor epey bir dış kaybı var implant öncesi cekildei iltihap var diye birçok ağrı kesici ve Antibiyotikte kullandı 2 haftadır dinlenmede doktor yerleri iyileşince yapicaz dişleri dedi yani bu süreç öyle kolay değilmiş yuzude şişmiş agrisida olmuş ama doktora sorup daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Benim annem.de dış yaptiriyor epey bir dış kaybı var implant öncesi cekildei iltihap var diye birçok ağrı kesici ve Antibiyotikte kullandı 2 haftadır dinlenmede doktor yerleri iyileşince yapicaz dişleri dedi yani bu süreç öyle kolay değilmiş yuzude şişmiş agrisida olmuş ama doktora sorup daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.
Doktor çok ünlü bir doktor çok başarılı zaten eşime söylemiş ateş olur şişlik olur normal diye. Sizede çok geçmiş olsun inşallah herşey çok güzel olur

X