Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi Akşamlar Kızlar
28.07.2024 Pazar
14:00 1kupa filtre kahve şekersiz, 1elma, yarım salatalık
16:00 1sb. Dukan
18:20 1sb. Dukan
Akşam yemeğine kadar 3 litre su

19:30 Akşam yemeği bitti.
1kase mercimek çorbası zerdeçallı, kimyonlu
1kase sulu köfte, bol salatalık, 4 tane zehir biber

Toplam su 4 litre su
Birazdan şekersiz çay

LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım 🌸 🫶🏼 kız yalnız öğlen sabah yemeği yok akşamaca niye yemek hiç yemedin salata bari olaymış mideni tutardı☺️ su adımda güzel maşallah 🧿

Acikiyorsan zorla kendini biraz annen sevdiğin birşeyi yapsa mesela annemlerdeyim demiştin hani azıcık tavuk veya birazcık sebze yemeği iki kaşık bile olsa iyi gelir sana
Evime geldim canım çok yorgunum biraz dinlenip kendime gelirsem geçer elimden geleni yapacağım inşallah annemle diyete başladık yarından itibaren tartı yeme içme vs dikkat edeceğiz takip edeceğiz birbirimizi

Evime geldim canım çok yorgunum biraz dinlenip kendime gelirsem geçer elimden geleni yapacağım inşallah annemle diyete başladık yarından itibaren tartı yeme içme vs dikkat edeceğiz takip edeceğiz birbirimizi
Ne güzel bak anneni de baslatmissin ama diyet aç kalmak değil canım dikkat et Yemen'e içmene sağlığın önemli olan🌸

Ne güzel bak anneni de baslatmissin ama diyet aç kalmak değil canım dikkat et Yemen'e içmene sağlığın önemli olan🌸
Evet canım annem rahatsız kilo vermesi lazımmış diyetisyen e gitti o liste ile ilerleyecek
Bende annem in ve kız kardeşimin listesinden kendime bir liste uydurdum 😅 deneyeceğim birşeyler

Ben öz annem bile olsa şu kanaatteyim: kendindeki kusuru bastırmak için bu şekilde davraniyorlar. Annem de kayınvalidem de fiziksel anlamda eşleri tarafından aşağılanmış kişiler. Bunu bana yansıttıklarını düşünüyorum.
Kayınvalidem hastalıklarından dolayı aşırı kilolu birisi. Eltilerimden birinin kilo takıntısı var. Hamileliklerinde de normalde de hiç kimseye kilosunu söylemezmiş. Geçenlerde sen kilo mu aldın diye sormuş kayinvalidem, sonra da bana günlerce beni aramadı, aradığımda açmadı, küstü mü acaba diyor. E kadının hassas noktasını biliyorsun, niye soruyorsun?
4 tane eltim var 6 tane de görümcem hangisine katlanayım ben 😂🥴

Bugünkü menüyü de yazayım aradan çıksın
28 temmuz
Kahvaltı 12.00
Bir dilim çavdar ekmeği arasına yarım omlet (yarısını oğlan yedi) +2 salatalık
Ara Öğün 15.00
1 şeftali +1 yeşil muz
Akşam yemeği 19.00
1 kepçe ayran aşı çorbası, üç dolu dolu çatal spagetti makarna salçalı, koca kase salata
2 lt yi aşkın su, 700 ml hibiskus çayı+ tarçın + limon suyu + 2 yemek kaşığı kadar bal koydum çok acı geldi.
Bugün spor yapmadım şimdilik eve gidince yapacağım görümcem deyim 😂
LenaG LenaG

Baş başa yarışıyoruz 😅4 elti 3 görümce görümcelerimin ikisi gençken vefat etmiş
Gene bana yaklaşamamışsın 😂😂 Benim de kaynanam vefat etmiş eşim 8 yaşındayken kayınpeder de düğünümüze 3 ay kala vefat etti görümce elti yetip artıyorlar zaten

Bu günkü menüm
Sabah 12.30
2 tam buğday ekmek tost
2 dilim karpuz
Çay

Akşam 20.30
1 ev yapımı hamburger
Turşu
Marul
1 çay bardağı kola

Bu gün kahvaltıdan sonra dışardaydık evede geç döndük pratik bişeler hazırlamam lazımdı hamburger istediler. Yarın daha dikkat ederim inşaAllah

Su dışarda olduğum için yine bilmiyorum 2 olur yatana kadar diye tahmin ediyorum

spor çok yürüdüm ama telefon çantadaydı 10 bin adım net atmışımdır hem avm hem market gezdim

Y yosunlupapatya LenaG LenaG

Bu günkü menüm
Sabah 12.30
2 tam buğday ekmek tost
2 dilim karpuz
Çay

Akşam 20.30
1 ev yapımı hamburger
Turşu
Marul
1 çay bardağı kola

Bu gün kahvaltıdan sonra dışardaydık evede geç döndük pratik bişeler hazırlamam lazımdı hamburger istediler. Yarın daha dikkat ederim inşaAllah

Su dışarda olduğum için yine bilmiyorum 2 olur yatana kadar diye tahmin ediyorum

spor çok yürüdüm ama telefon çantadaydı 10 bin adım net atmışımdır hem avm hem market gezdim

Afiyet olsun canım sadece akşam kolanın yerine buzlu bı ayran icseydin ama yarın dikkat edersin artık 🫶🏼🌸

Selam kızlar bugünkü menüm
Kahvaltı 09.00
bir yumurta zeytin domates biber
Akşam 2 yk pilav 3 yk havuçlu yoğurt 3 köfte
Su 3 litre
Afiyet olsun canım menü çok güzel 🧿🌸havuç tarator yaptın sanırım bende bayılırım 2 büyük havucu Boll yoğurda mmm miss yarın akşama yapacağım 😍

28 temmuz menü
Sabah
1 dilim mercimek ekmeği
2 kare dilim peynir
1 yumurta haşlama
1 domates
1 salata
5 zeytin
2 bardak çay

Öğle
1 bardak hindiba
3 ceviz

her şey akşama kadar güzeldi ama bugün kötü bitti :KK43:

akşam
5 kaşık pilav üzerinde tavuk göğüs haşlama
1 kase cacık

3 lire su
pilavı biraz fazla kaçırdım ona canım sonradan sıkıldı ama yarın telafi ederim inşallah kaptanım LenaG LenaG :KK200::KK200:

iyi geceler kızlarr yarın görüşürüz yarın çok sıkı durmalıyım :110:

Gene bana yaklaşamamışsın 😂😂 Benim de kaynanam vefat etmiş eşim 8 yaşındayken kayınpeder de düğünümüze 3 ay kala vefat etti görümce elti yetip artıyorlar zaten
Ama bak demekki kardeşler birbirini silmemis genelde anne baba gidince miras vs yüzünden kardeşler birbirini siliyor yok sayıyor küsüyor

28 Temmuz

Aç karnına detoks suyu (maydonoz limon su bızzt)

Kahvaltı: zeytin, peynir, kaşar, yumurta, marul, domtes, kb patlağı

Ara: yarım hurmalı bar

Akşam: köz kapya salatası, zeytinyağlı barbunya 5 kaşık

Su:2
Spor:7500 adım
LenaG LenaG Y yosunlupapatya

Eklentiler

• 5DEBCE30-FDF9-4FEB-A85E-6CCF9E850B31.jpeg
    5DEBCE30-FDF9-4FEB-A85E-6CCF9E850B31.jpeg
    142,4 KB · Görüntüleme: 13
  • 43190907-1F68-4833-A8E3-0B660A4BCF48.jpeg
    43190907-1F68-4833-A8E3-0B660A4BCF48.jpeg
    59,1 KB · Görüntüleme: 11
Benim de canım sıkılınca mutfağa yönelirim ama artık elimi oyalayacak sağlıklı atıştırmalıklar yapıyorum hem kafam dağılıyor hem diyetim bozulmuyor. ❤️
Ben de evden cikarak sevdigim kislerle goruserek dağıtırım o havayi bugun de oyle yaptim 🤗
Hayırlı akşamlar arkadaşlar menümü yazayım bende piknikteydim olanlardan en masumlarini yemeye çalıştım ☺️
Öğlen 13.00//
2 ince sucuk (airfrier yağsız)
4 patates kızartması (airfrier yağsız)
3 adet üçgen peynir
Bir dilim kepekli ekmek
Bir minik salatalık az domates
Bir bardak şekersiz çay

Akşam beş gibiydi//
İki üçgen peynir
4 zeytin
Bir dilim kepekli ekmek
Bir bardak şekersiz çay
Saat 7 buçuk ta iki kiraz iki âdet üzüm yedim

Su 3.5lt oldu
20000 adım küsur yatana kadar 21000olur
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 yorumlarınızi bekliyorum 🫶🏼 ayaklarım pert vaziyette yalnız iki saatten fazla yurumusum saati birde 12de taktım sabah evde kosturmacada bı üç bin atmışımdir temizlik dışarı hazırlık derken
Menun baya az canim bir de bu sporla eksiler yolda :rolleyes:

X