Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG LenaG kaptanım cokk teşekkür ederim benim kendime inanamadigim gibi belki inanmayanlar olur bu da dışarıda kıyafetli halim tartı da ki ne desem bilemedim hepiniz hepimiz iyiki varız kızlar biz istersek herşeyi başarır ve üstesinden geliriz Allah'ın izni ile☺️ yürüyüşe çıktım ordan kendim kendimden emin olmazken dur bir eczanelere de ugrayayim dedim o da böyleydi umarım haftaya artmaz eksilir yaa😅😄 A Asya89 kaptanimm senide ekip ruhundan devamlılığı dan azminden buraya vakit ayırıp katilmandan herşeyden ötürü teşekkür ederim 🥰
Amin canım amin😘çok tebrik ediyorum canım 🥰♥️💙

Göğüs göbek basen sayıları birbirine çok yakın demekki kilon vücuda orantılı dağılmış çıkıntın yok sanırım senin bu iyi bişey bence. Benim göbekte popoda toplanmış kapatması çok sıkıntılı oluyor kıyafetlerde 😧

Bebeğim ip atlarken sporcu sütyeni gibi sıkı tutan bi çamaşır giy üstüne. Bir de emziriyosundur göğüsler feci şekilde sarkma yapabilir zıpladıkça. Nerden biliyorsun diye sorma acı tecrübeler 😂

Yaaa 70 lere çook yakınsın😍 tatilde dikkat et çok uzaklaşma sınırdan şunun şurasında ne kalmış 70 ler ligine 💕

Göğüslerde sarkma yapabilir canım sıkı tutan bişey giymek lazım korse falan hatta.
Amaaann zaten sarkmışlar sarkacağına 2ci bebeyle uğraşıyorum diyebilirim🤣🤣

Cok teşekkür ederim şimdiden 🌼
Peki ip atlamak sıkılaştırıyor mu vücudu ayni zamanda? Başka egzersizlerle desteklemek gerekir mi
Bence gerekmez bilmiyorum ben hiç egzersiz yapamadım sadece sıkılaştırmak lazım
Sikılaştırmıyor heryeri hophop ettikce terliyorsun kalori yakmış oluyoshn🤪😅

X