Popüler Konu LenaG ile MasterFit

En sevdiğim şey araliklı oruç ve ip atlama es geçme derimm lesliede bi 15 dk yapsanda yeter mesela dahada güzel işe yarıyorrr 😀😍😍 buarada kızlarr ben zuhre ana ananaslı detox aldım acaba içipte işe yarayan varmı ödem atıyormuş
ip atlamak o kadar mi etki ediyor 😱 ben bir iki gün deneyip sağ bacağım ağrıyınca bırakmıştım. Ama normal bir kas ağrısı değildi 😅
O markanin ananaslı detoksunu bende gördüm internette ama tereddude düşmüştüm. Kullanıp faydasını görürsen paylasir misin bizle

Yaaaa ben seni çok seviyorum ne kadar iyisin ♥️♥️♥️🌸🙏🏻🫠
Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış hep mutlu ol emi verdiğin umut için çok tşk ederim inşallah 🙏🏻🌸♥️.tüm herkesi birbirine verdiği destek için ve burda kendi sağlığı için attığı adımlardan.oturu tebrik ederim 💐💐💐💐
Ayni yollardan geciyoruz hepimiz😘 sabredersen ki arada mola verebilirsin bu normal ama yolun sonu başardım iyi ki vazgecmemisim demek🎉👌🏻

Son gunlerde burnuma şöyle ozenilerek yapilmis bir hamburger patates kizartmasi kokusu geliyor... Bu kokuyu alan var mi benden başka 🙈😂
Bu hafta ici airfryde yada firinda patates birde tambugday lavaş arasi hamburger koftesi yapariz belki var mi başka düşünen 🙈
Yagsiz tost makinasinda basılmışi olur😋😋😋
Marullara sarilmis sozde hamburger beni tatmin etmez ama bu nefis olur👌🏻

ip atlamak o kadar mi etki ediyor 😱 ben bir iki gün deneyip sağ bacağım ağrıyınca bırakmıştım. Ama normal bir kas ağrısı değildi 😅
O markanin ananaslı detoksunu bende gördüm internette ama tereddude düşmüştüm. Kullanıp faydasını görürsen paylasir misin bizle
Bende sen kadar inanmazdım deneyeyim derken bazen gaza gelirdim 2bin atlardım
Paylaşirim kuzum hem emziriyorum zararıda olmaz diye onuda içicem

Kaptanım bu hafta tatile gideceğim Ağustos sonuna kadar hazırlıkta kalabilirmiyim.
Birde hazırlıkta olunca menü tartı atmamız gerekiyormu?
LenaG LenaG
Tamam canım evet menü ve tartı atılıyor. İzne alalım istersen ve bugün tartı fotosu gelecek değil mi ?

Tamam canım notumu aldım 😘 tebrik ederim yoğunluğa rağmen eksiii 😻

Vuhuuu rakibemle aynı kilo vermişiz ❤️ çok tebrik ederim canım 😘

Tebrik ederim canım ❤️

Tebrik ederim her türlü eksiyi severiiizz ❤️

Günaydın canım tebrik ederim ❤️

Günaydın Lotuscum tebrik ederim çok güzel eksiii ❤️

Evet canım 🥰
Kaptaniçem çook teşekkür ederim ❤
8 li rakamları görmemize az kaldı çok heyecanlıyım:KK68:

Kilo bildirimi
23.07.24 başlangıç:74.9
Bugün: 74.9
Fark :0
Bugün regl oldum onun ödemi diye düşünüyorum, aslında pazartesi günü tartilinca 75 .5 idim ama başlangıç 74.9 çıktı LenaG LenaG
Hazırlık grubundayim
IMG_20240727_084822.jpg

Günaydın arkadaşlar ❤️ 😍 bugün regl oldum 😒🙈
Günaydın canım olsa bir dert olmasa bir dert değil mi :KK200:
Kilo bildirimi
23.07.24 başlangıç:74.9
Bugün: 74.9
Fark :0
Bugün regl oldum onun ödemi diye düşünüyorum, aslında pazartesi günü tartilinca 75 .5 idim ama başlangıç 74.9 çıktı LenaG LenaG
Hazırlık grubundayim
Eki Görüntüle 3457783
Tebrik ederim canım en regl sabahı sabit gelmek de önemli :KK200: takımlara girecek misin ?

:rolleyes::confused::confused::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Günaydın jasmim😍

Birileri gelmiş 😍

Hemde çok güzel gelmiş 70 ler yakınlarda 😍

Şifa ile dön inşallah 🤲

Dün valla dün 19 saat oldu bugün 30 dk var daha çocukları yedirip başlarım bende
Boy farkımız var senle
Olsun destek fark gozetmez ♥️
20 bile oldu bende. Önemli olan 16:00 yı hiç geçirmedim

X