Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa kaptanimm darısı bizee ne güzel kilo vermişsiniz öyle 😍😍 kaptan olunca bende daha dikkatli olurum gibi sanırım insan bu sorumluluk altında zan altında hisseder kendini ki şuan bile çok mahcubum bu ödem de olabilir ama bu hafta deli gibi hopladim zipladim yürüdüm ona rağmen vicdan azabı çektim artı çıktım diye kaldiki kaptanlarimi düşünemiyorum ama Cook güzel kilolar vermissiniz tebrik ederim her ikinizide sibel_84 sibel_84 A Asya89 🫶🏼🌹
Çok teşekkürler canım🥰 evet canım kaptan olunca insan çok daha dikkatli oluyor.
Sorumluluk sahibi olduğun için biraz daha zor oluyor ☺️💐

Selam canlar geç kaldım çok yogundim sabah annemler kahvaltıya geldiler apar topar sonra komşularla aşure yaptık dağıttık kahveye oturduk yeni kalktilar ve saati kaçırmışım vede sabah artı çıktım malesef reglim ondan da olabilir

Selam canlar geç kaldım çok yogundim sabah annemler kahvaltıya geldiler apar topar sonra komşularla aşure yaptık dağıttık kahveye oturduk yeni kalktilar ve saati kaçırmışım vede sabah artı çıktım malesef reglim ondan da olabilir
Allah kabul etsin canım

Tır tır tır tır yol calismasi yetmiyormuş gibi şimdide sular kesildi su boruları arızalanmış 🙄
Kaldım mi öyle camasir.bulaşık tezgah temizliği...
Çaydanlığın dibi tutmuştu onu parlatcaktim her iş kaldı aşırı uyku bastırdı anlayamadım gitti sabah 6.30 da uyandım ondan mı acaba zor duruyorum gitti gidecem
Film izleyecek demiştim oysaki
Neyse tavsiye edebileceginiz dizi film var mı netflixte kızlar.

Allah kabul etsinn🙏🏻 benim işyerime getirir komşular yakinda oy oy oy bakalim nasil duracagim yemeden🙈

X