Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlarrr 🥰🥰🥰
Sabah 7.00 sade kahve 2 bardak su
7.30 kepek ekmekli sandviç
10.00 sade filtre kahve
13.00 1 avuç fıstık
15.00 sade kahve
18.00 yarım tabak lahana kavurması 1 parça tavuk 3 kaşık yogurt 1 dilim ince ekmek
2.5 litre su içildi
50 dk tüm vücut spor yapildi
unutmabenicicegi unutmabenicicegi LenaG LenaG

İyi akşamlar kızlar
Kahvaltı
Patates kızartması 3 çatal
1 haşlanmış yumurta
Peynir
Zeytin
Ara
Soğuk kahve
19.30
4 dilim karpuz
LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
Afiyet bal şeker şifa olsun ♥️

Menü çok güzel olmuş canım 🙏
Makarna da sanki çok değil 🥰
11.bin adım ve 3 litre su ile zaten telafi edilmiş :KK60:
Teşekkürler kaptanım
Kızlar menümü erken yazdım 🤔
Menümden sonra yağmura karşı duble filtre kahve içtim üzerine duble bardak elma sirkeli su içtim 2 saat sonrada kiraz sapı çayı demlicem tabi bitki çaylarını sayarsak 5 litre saymazsak suyumda 4 litre olucak demem o ki tam gaz yağ yakmaya devam :KK54:
Süpersin

Günaydın kızlar 11.bin adım yapıldı eve dönüş simdi

Eklentiler

• 1000054237.jpg
    1000054237.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 17
Toplam adım 15000lerde demiştim yürüyüş artı sporla birlikte görsel attım ama saatim kendini bı sıfırladi 7gibi ama telefondan aldım yine tepede tarih var bugün olduğuna dair kalan adımlarda sonradan yaptığım spor ve yürüyüşden beşbin küsur patimsilizm patimsilizm canım attığın kadın videosunu yaptım bu arada yarında erkek olan videoyu yaparım inşallah
Cok zor o gercekten bacaklari terletiyor🙈👌🏻 tebrik ederim 😎

Kahvaltımı yaptım
Detox çayımı hazırladım
Sabah az da olsa egzersiz yaptım
Detox çayı icerigin nedir?
Deyox çayı gün boyu icilmez bir öğünde bir kupa içtim bitti diyeceksin haberin olsun yoksa bobrekleri etkiler,mineral kaybedersin🌸
Ben ananas kabugu yesilcay ve kiraz sapini demleyip dolaba kaldiriyorum geceden(yaklaşık 600-700ml) ..ertesi gün maden suyunu icecegim kupaya doldurup devamini bu detox cayi ile tamamlayip genelde ikindide iciyorum serin serin🌸 bu bana iki 3 gün yetiyor

Deyox çayı gün boyu icilmez bir öğünde bir kupa içtim bitti diyeceksin haberin olsun yoksa bobrekleri etkiler,mineral kaybedersin🌸
Ben ananas kabugu yesilcay ve kiraz sapini demleyip dolaba kaldiriyorum geceden(yaklaşık 600-700ml) ..ertesi gün maden suyunu icecegim kupaya doldurup devamini bu detox cayi ile tamamlayip genelde ikindide iciyorum serin serin🌸 bu bana iki 3 gün yetiyor
1000009835.jpg

Bu şekilde 1 1.5 lt kadar oluyor gün içinde ara ara içiyorsun diyetisyen yazmıştı.ama sağlıksız ise bırakayım
Haftada 3 gün ister 3 gün üst üste ister 1 2 gün aralıklarla
Ben 3 gün üst üste yapacağım
Ayda 1 kez yapılacak kesinlikle birden fazla değil

Gunaydin valla bravo👌🏻😘
Günaydın canım aksam firsatim olmuyor sabahtan herkes uyurken çıkmak iyi oluyor benim için
Gunaydin kizlar😘 tüm guzellikleri sunan bir günümüz olsun, kolaylıkla geçsin 🌸🙏🏻
🤲💐
Kahvaltımı yaptım
Detox çayımı hazırladım
Sabah az da olsa egzersiz yaptım
Masalahhh
Bende 4 gündür günde 1 bardak bu Hubiskus u soda ile iciyorum benimde aklıma geldi bazı sular 3 günden fazla içmeyin deniliyor

Eki Görüntüle 3450403
Bu şekilde 1 1.5 lt kadar oluyor gün içinde ara ara içiyorsun diyetisyen yazmıştı.ama sağlıksız ise bırakayım
Haftada 3 gün ister 3 gün üst üste ister 1 2 gün aralıklarla
Ben 3 gün üst üste yapacağım
Ayda 1 kez yapılacak kesinlikle birden fazla değil
Yani fibromiyaljin var yanlis hatirlamiyorsam,mineral kaybetmemen gerek... O maden suyu gun boyu oyle degerleri gider icecegin zaman ac karistir derim...
Listede yarım litre diyor maden suyu ile 700 ml falan yapar 1-1.5 nasil oluyor? Bu tür caylari fazla tuketirsen ödem kaybedeceğine odem olursun tecrube ettim 🙈 vücut mineral kaybini sevmiyor hemen varolani depolayip kendini kitliyor

Yani fibromiyaljin var yanlis hatirlamiyorsam,mineral kaybetmemen gerek... O maden suyu gun boyu oyle degerleri gider icecegin zaman ac karistir derim...
Listede yarım litre diyor maden suyu ile 700 ml falan yapar 1-1.5 nasil oluyor? Bu tür caylari fazla tuketirsen ödem kaybedeceğine odem olursun tecrube ettim 🙈 vücut mineral kaybini sevmiyor hemen varolani depolayip kendini kitliyor
Tamam haklısın canım içmemek daha iyi bugün ki de bitsin bir daha icmeyeyim

Diyetisyen e giderken ilk ay 8 ikinci ay 7 üçüncü ay 4 kilo verdim 4. ve 5. aylarda da 3 4 kilo aralığında verdim diyetisyen yeterli değil bir detox çayi yapalım demişti ama o dönem insülin direncim olduğu için yine verememistim çok şey istiyor gibi hissettim listemi tamamen azalttı ve aç geziyordum diyeti bıraktım o dönemden sonra

Diyetisyen e giderken ilk ay 8 ikinci ay 7 üçüncü ay 4 kilo verdim 4. ve 5. aylarda da 3 4 kilo aralığında verdim diyetisyen yeterli değil bir detox çayi yapalım demişti ama o dönem insülin direncim olduğu için yine verememistim çok şey istiyor gibi hissettim listemi tamamen azalttı ve aç geziyordum diyeti bıraktım o dönemden sonra
Senin kilo vermeye odakli değil sifalanmaya odakli bir liste uygulaman gerek.. sifalanirken zaten fazlaliklarinda gidecektir.. vucudun ihtiyaci varken daha da kismis anladigim kadarıyla 🙁 suyu icme birak demiyorum ben gün boyunca icme sadece bir öğünde 1 kupa ic diyorum🌸 ve maden suyu icince seni sisirmeyecek tavsiyede bulunayim "sarıkız,akmina, inişdibi,damla" bu markalar sende ödem yapmayacak her gün 1 adet icebilirsin 🌸

Senin kilo vermeye odakli değil sifalanmaya odakli bir liste uygulaman gerek.. sifalanirken zaten fazlaliklarinda gidecektir.. vucudun ihtiyaci varken daha da kismis anladigim kadarıyla 🙁 suyu icme birak demiyorum ben gün boyunca icme sadece bir öğünde 1 kupa ic diyorum🌸 ve maden suyu icince seni sisirmeyecek tavsiyede bulunayim "sarıkız,akmina, inişdibi,damla" bu markalar sende ödem yapmayacak her gün 1 adet icebilirsin 🌸
Çok teşekkür ederim galiba diyetisyenler için kobay gibiyiz iki diyetisyene gittim farklı zamanlarda ikiside çok kilo vermemi istediler bildiğin açlıktan ağlamıştım ikinci diyetisyen de eski eşim sağlığın mi önemli kilon mu paran la rezil oluyorsun demişti hayatıma giren iki kişi de hiç bir zaman kiloma laf etmediler çünkü ikiside yediğim için değil ilaçlar ve ödem den böyle olduğumu biliyordu
Diyetisyenlere güvenimi kaybettim açıkçası ama diyetisyen olmadan olmuyor mu acaba bilemiyorum
Ben verdiğim kiloyu almayayım yeter ayda 2 kilo mu veriyorum tamam sonraki ay almadan yine 1-3 kilo ne verebilirsem vereyim kafasındayim umarım başarırım

X