Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun 🥰 kız bu sıcakta nasıl içtin kelle paça

Günaydın canım 🥰

Günayydınnn 🥰

Canım sen bir dr a görünmelisin bu konuda rahatsızlığın var dr sana daha etkin bir ödem atıcı yazabilir benim kv dizlerinde sorun var mesela ayakları hep şiş dr görür görmez ooo çok ödem var müdahale etmek lazım deyip ilaç yazmıştı düzenli kullanıyor onu baya faydasını gördü.

Günaydın kırmızılı kaptanım 🥰

Günaydın çiçek kadın 😘

Günaydın canım 🥰

Afiyet olsun kahvaltı sağlam da sonra bişi yememişsin ki akşam acıkmadın mı ? ❤️

Afiyet olsun 🥰

Günaydın canım 🥰

Günaydın canım 🥰
Günaydın canım kaptanım 🥰🌸

Afiyet olsun 🥰 kız bu sıcakta nasıl içtin kelle paça

Günaydın canım 🥰

Günayydınnn 🥰

Canım sen bir dr a görünmelisin bu konuda rahatsızlığın var dr sana daha etkin bir ödem atıcı yazabilir benim kv dizlerinde sorun var mesela ayakları hep şiş dr görür görmez ooo çok ödem var müdahale etmek lazım deyip ilaç yazmıştı düzenli kullanıyor onu baya faydasını gördü.

Günaydın kırmızılı kaptanım 🥰

Günaydın çiçek kadın 😘

Günaydın canım 🥰

Afiyet olsun kahvaltı sağlam da sonra bişi yememişsin ki akşam acıkmadın mı ? ❤️

Afiyet olsun 🥰

Günaydın canım 🥰

Günaydın canım 🥰
Teşekkür ederim biraz acıktım da yediklerim yeterli diye düşündüm 😍

Günaydın🌺

Menü

Sabah 9
Omlet
Beyaz peynir
Domates, salatalık, kuru soğan, biber
1 tatlı kaşığı bal (zencefil ve zerdeçallı)
2 dilim ekmek
Çay (şekersiz)

Ara 13-14
1 kupa sütlü kahve

Akşam 17
Karışık kebap
Salata
Ayran

Su 3 litre+
Adım: 8898 Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Canım süpersin menü muhteşem olmuş❤ Afiyet bal şeker olsun (3 litre su 😘)

7 temmuz menüm
Yarım simit, salatalık
Bir dilim ekmek
2 Kk peynir 3 çeşit peynir,
patates kızartması 4 tane ,

Öğlen bir avuç fıstık, 5 erik , bir mısır

Cakinin Gelini Cakinin Gelini @Elhan
Menü çok çok az olmuş afiyet bal şeker olsun 😘
Akşam yemeği yememişsin yarın tartıya hazırlık bugün bende yemicek gibiyim 🥰ve su göremedim 🌸

Tartıda 2.300 Gr fazla çıktım ne kadar dikkat etsemde olmuyor bu şişlik ödem ağrılar beni yoruyor ve yıpratıyor artık
Kendime güvenim yavaş yavaş bitiyor kendimle yiyecekler ile mücadele ediyorum ama gece ağrıları şişlikler ve sonuç bu oluyor
Yorulduğumu hissediyorum 🥺
(Kendime güvenim yavaş yavaş bitiyor) ne demek.
Hayır canım lütfen böyle şeyler söyleme tuzu çok kullanma birde suyu lütfen 3 litreyi aşmayı çalış ama öyle kafamıza dikmek biranda çok içmek gibi değilde yavaş yavaş birde hergün bitkiyi çayı içersen mesela ödem için tamda mevsimi elinin altında varsa kiraz sapı demle nekadar açta kalsak yeteri kadar su içmezsek kilo veremeyiz suyuda dediğim gibi yaparsan bak haftaya görcen canım nasıl gittiğini tabi cıss yiyeceklerden de uzak durarak 😘🫶
Sana yazarken demlemiştim cezceye 15 adet koy kısık ateşte 8/10 dakika kaynat üstünü kapat ılıyana kadar demlensin ödeme iyi gelir canım

Eklentiler

• 1000013233.jpg
    1000013233.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 17
(Kendime güvenim yavaş yavaş bitiyor) ne demek.
Hayır canım lütfen böyle şeyler söyleme tuzu çok kullanma birde suyu lütfen 3 litreyi aşmayı çalış ama öyle kafamıza dikmek biranda çok içmek gibi değilde yavaş yavaş birde hergün bitkiyi çayı içersen mesela ödem için tamda mevsimi elinin altında varsa kiraz sapı demle nekadar açta kalsak yeteri kadar su içmezsek kilo veremeyiz suyuda dediğim gibi yaparsan bak haftaya görcen canım nasıl gittiğini tabi cıss yiyeceklerden de uzak durarak 😘🫶
Sana yazarken demlemiştim cezceye 15 adet koy kısık ateşte 8/10 dakika kaynat üstünü kapat ılıyana kadar demlensin ödeme iyi gelir canım
Çok teşekkür ederim canım ♥️
Kiraz sapı aldı eşim dün içeyim inşallah aktara gitmiş dün çok ağrım olunca açık rczane ararken almış biberiye kiraz sapı kekik
İçeceğim inşallah

Simdi mutfağı toplayıp demleyeceğim kiraz sapını bugün misafirim var detox u yapamadım
Elimden geleni yapacağım inşallah az az olsa vereceğim bu kiloları

Menü çok çok az olmuş afiyet bal şeker olsun 😘
Akşam yemeği yememişsin yarın tartıya hazırlık bugün bende yemicek gibiyim 🥰ve su göremedim 🌸
Teşekkür ederim 😍 bugün de dikkat etmeye çalışıyorum aslında kendimle savaşıyorum,nirmalde aralarda ufak tan atistirmaliklarimda oluyor du onu aşmaya çalışıyorumogun yedikten sonra 4 saat ağzıma bı lokma dahi bir şey almamaya çalışıyorum basarabilirsem bugün onun savaşını veriyorum ,suyu susadikca içiyordum bol içmeye başlasam iyi olacak

Teşekkür ederim 😍 bugün de dikkat etmeye çalışıyorum aslında kendimle savaşıyorum,nirmalde aralarda ufak tan atistirmaliklarimda oluyor du onu aşmaya çalışıyorumogun yedikten sonra 4 saat ağzıma bı lokma dahi bir şey almamaya çalışıyorum basarabilirsem bugün onun savaşını veriyorum ,suyu susadikca içiyordum bol içmeye başlasam iyi olacak
Çıtırlar ligine ramak kaldı biraz daha sık dişini sonra korumaya çalışırsın 🙏
Bugün çiçek yok mu 😉

Bugün günü erken kapayalım yarın tartı günü 😉😘

X