Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım
Bir avuç kuruyemişi almadın dimi😎

Fasulyemi🤔

😁😁😁

Çok güzel menü. Afiyet olsun. Menü saatlerini de alabilir miyim

Çok güzel afiyet olsun canım

Sakın yeme bu saatten sonra. Afiyet olsun canım. Götürsün seni sabaha kadar😍😍

Korktuğum gibi olmamış. Afiyet olsun yarın telafi edersin 😍😘

Çok güzel afiyet olsun canım

Geçmiş olsun canım
Yedim ama çok yemedim 🙈

Günaydın 😍
Bugün kafadan kurmalarim ve kuruntularimla uyandım canım sıkkın 🙄
Diyet planida yapmadım herşey olabilir
Günaydın canım
Yok yok o kuruntulara uymuyoruz iyi şeyler düşünüyoruz, iyi olanı çağırıyoruz :dua:
Günaydın 🌸
Ben bir süre takımlara girmeyeyim diye bildirim yapmıştım ama 🤭 madem seçildim tam gaz devam o zaman takımım da artı gelmek istemiyorum. 💪 Cumartesi bu nedenle bildirim yapmamıştım.
Ellssa Ellssa Elhan Elhan
Günaydın canım arife günü kaptaniçeme yazmışsın takımlar oluşturulduktan sonra gördüm kusura bakma :KK200:

Insallah canim. Bu firinda kabak patlicani annem de firinda yapsa keske. Kabagi patlicani sogan salcayla sote yPiyor boyle yumusak oluyor kabak yemegi patlican yemegi guya. Ama sevmiyorum
Airfriyerda da yapılır bende yok o yüzden sebzeleri dilimleyip zeytinyağ, sarımsak ve baharatlarla harmanlayıp fırına atıyorum. Bence çok lezzetli oluyor yoğurtla karıştırıp kızartma gibi yeniyor.
Belçika olmasın 🤔
Hiçte güzel deyil, yağ yiyormuşum gibi
Gerçekten hiç güzel değil. Ordan kaç kez çikolata geldi ve bi tanesini bile bitiremedim. Şekli kutusu süslü püslü çikolatayı ısırınca hepsi dolgulu şeyler. Hiç sevmem dolgulu çikolata ben. Çok şekerli çok yağlı geliyor bana da.

Canlar dünkü menümü yazayım misafirim var 23 Haziran
Kahvaltı 11 de
Salatalık,iki dilim ekmek,kk dan biraz fazla peynir, 5yesil zeytin, 3yk melemen,
Arada.
Bir şeftali,iki kayısı erik, bir dilim karpuz,
Öğle sonrası kahve yani bitter çikolata,
Bir avuç ay çekirdeği
Akşam dokuza doğru
3 adet et köfte ince ekmek arası yedim
Elhan Elhan , Ellssa Ellssa

Günaydın canım
Yok yok o kuruntulara uymuyoruz iyi şeyler düşünüyoruz, iyi olanı çağırıyoruz :dua:

Günaydın canım arife günü kaptaniçeme yazmışsın takımlar oluşturulduktan sonra gördüm kusura bakma :KK200:
Estağfurullah canım benim vardır bir hayır belki cozutacaktım çok böylelikle frenlemiş olurum 😄
Çok sevindim canım
Başarı seninle olsun 💙
Teşekkür ederim kaptanım 🌸

Dondurma haricinde güzel menun canım yalnız 2 tl fasulye yi.merak ettim hep benim klavye mi hata yapacak 🥰

Günaydın canim

Günaydın hayırdır canim
2 YK kaşığı ablam ♥️
Valla yakın sandiklarimi uzak olduğunu fark ettim. Kör sağır davrandiklarimi gözüm gördü kulağım duydu sonunda 🙁
Kizlar bakin airfryer lar la ilgili

Canım firinla aynı mantık çalışması adam çiğ yiyin diyor
Sisssst fururum sakın ha
Çeyrek simit 1 dlm peynir 3 zeytin taze nane çay

Günaydın hanımlar herkese💕
Tatil bitti yeni hafta başladı. İşe başlayanlara kolaylıklar diliyorum. Sabah kızım çişini tutamamış parkeye yapmış sabah sabah çiş temizleyerek güne başladım. Güne puanım şimdiden 10 🤪😂😂🤣
Günaydın canım :KK200: uyku mahmurluğunu aniden atasın diye yapmış annesi :KK60:

Canlar dünkü menümü yazayım misafirim var 23 Haziran
Kahvaltı 11 de
Salatalık,iki dilim ekmek,kk dan biraz fazla peynir, 5yesil zeytin, 3yk melemen,
Arada.
Bir şeftali,iki kayısı erik, bir dilim karpuz,
Öğle sonrası kahve yani bitter çikolata,
Bir avuç ay çekirdeği
Akşam dokuza doğru
3 adet et köfte ince ekmek arası yedim
Elhan Elhan , Ellssa Ellssa
Menü çok güzel dicektim akşam menü saati çok feci gözüme battı. Bugün telafi edeceğini biliyorum. Afiyet olsun canım 💙
Günaydın hanımlar herkese💕
Tatil bitti yeni hafta başladı. İşe başlayanlara kolaylıklar diliyorum. Sabah kızım çişini tutamamış parkeye yapmış sabah sabah çiş temizleyerek güne başladım. Güne puanım şimdiden 10 🤪😂😂🤣
Bol kazançlı bir hafta seni bekliyor o halde 😍 öp prensesi yerime😘😘
2 YK kaşığı ablam ♥️
Valla yakın sandiklarimi uzak olduğunu fark ettim. Kör sağır davrandiklarimi gözüm gördü kulağım duydu sonunda 🙁

Olur bazen öyle. Hayat sürprizlerle dolu. Bazen iyi bazen kötü.
Senin hayatında görevleri bitmiş demekki. Yaprak dökmüşsün say. Sen yeni filizlenenlere bak. Oh hafifledim de.
Güzel bir hafta seni bekliyor canım. 😘

2 YK kaşığı ablam ♥️

Şöyle de canım : Bu yaşadıklarımı aldım,kabul ettim,bıraktım gittiler... Özellikle kabul ettim diyebilmek kısmı biraz sancılı oluyor ama sonra çok hafifliyorsun :KK60:

X