Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan elhanım sonuc ne olursa olsun ay ben mezun mu olsam artık yaaa ahahahh 58 i ucundan görünce ben bugun ne güzel yedim amma salı bomba kılomla gelır cumartesı yaparım yapacağımı yıne
Sen bana da hiç yazmıyorsun artık gecen hafta kızdırdımmı seni naptım bak sayende gitti kilocuklar oklavala sopa arada lazımmış demekkiii

Bende yazcaktim sana ama hafta ici pek giremedim
Bende iyyim sukur
Arka arkaya iki dogum yaptim
hamileliklerden kalan kilolari verneye calisiyorum canim
Yavrular annesine kavuştu kuzum.
Sevindim abla

Yok kuzum menülere denk gelince bakıyorum onun dışında eskisi gibi didikleyip bulmuyorum. Çok zaman istiyor. Ben gizli kizmam kizarsam da belli ediyorum ama bir iki dakika sonra unutuyorum. Mezun olma işini garantile öyle ol bence. 55' e inip 58' e sınır koyabilirsin mesela. Çok mu indim neyse sen kendine göre ayarla. Öbür türlü hayattan zevk almaz amaaan hep diyetle mi geçecek ömrüm dersin. İnşallah çitirligin daim olur bitanem
Kilo alırsan

Elhan abla selam şehir dışındayım ben bildirim yapamadım maalesef bir süre de yapamayacağım tartım yok şu an

Kaptanım ben ara vereyım biraz bayramdan sonra devam edıcem inş hafta ortası köye gidicez

55 nasıl hayal geliyor şey diyim en son ve sadece evlenırken o kilodaydım hayatımda hıc o kadar zayıf olmadım başka hatta sana bişey diyimmi hep etıne butuna dolgundum ortaokul lise ünv başları zorbalandım da sonra eşimle tanıştım nasıl oldu bilmiyorum ama beni gazlayan bi şekilde oydu hayatımda ilk kez full istikrarlı ve 15 kilomu o zaman verdim yeme biçimim değişti hep dengeli gitti hatta 58-59 kılolarda sabitlendim oğlum olduğunda 17 kilo aldım ve sonrasında fazlasını da verdim inanmazsın ama hiç çabasız ıkı uc kilo belki sadece çabadır hayatımda ilkkez yiyerek kilo verdim oğlum 3 yaşındayken masa başı işe başladım ve 15-16 ay gibi bi sürede 13 kilo aldım üstüne hamile kaldım 8 kilo daha aldım kızımda sandim ki emzirirken veririm oğlumda olduğu gibi ama bi baktım alıyorum verme falan yok vee yine eşimin öyle konuşma arası bir cümlesi bende birden şimşek gibi çaktı beynimde ertesi gün bitti benim için , yine güzel ve hatrı sayılır bi yol kat ettim bunu biraz sporla desteklemek cok istiyorum yapmak cok ıstıyorum ama tüm enerjim eve cocuklara işlere derken bes dk boşlukta dinlenmek istiyorum , biraz sporda ekleyebilsem belki bir iki kilo daha gider ve süper olur bakalım bayrama kadar biraz çabalayalım
Dediğin gibi devamlı diyet az ye cok ye yada ıpın ucu kaçması vs vs
Kadınlar zaten neyi kolay başarıyor ki diyorum bazen ne bileyim

Ben bu gün kaptan olacağım bilmiyordum. onun için abartmadan döner yedim.
Eskiden bir döner üstüne patates kızartması falan yer öyle doyardım. Şimdi döner sandviçin 3te 1 ni yedim biraz salata ile ve midemi rahatsız ediyor

beni mutlu ediyor demek ki midem küçülmüş

LİG SIRALAMASI 01.06.2024

60' LAR LİGİKİLO70'LER LİGİ KİLO
Keira- 60.10 Tesnim1903 70.00
FitVenus 62.80 Papatyamelo 70.30
tomrs 63.10 HuzuRRR 70.50
Jasminium84 63.10 Ellssa 70.80
Elhan 64.25 trueliving_ 70.90
Lavinia_98 64.70 s i d e l y a 71.25
@Minicikfzt65.70 badem000 71.40
@Azmet525565.85 Mthn83 71.90
M Makaron23 66.40 gezegenfeza 76.50
Nergis 35 69.00 _ASTRAL_ 79.40
@zensim69.70
Lonely single girl 69.70
sibel_84 69.85

80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
M medine66 81.60 LenaG 97.85
A Asya89 86.00 sara_28 98.40
@Kinoalihatun86.25
Hallederiz 87.70
60kiloyum 88.20

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
@p u d r a121.40 freejourney 55.30
patimsilizm 58.40
Papatyamaviss 58.80
uranus35 59.10

Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirmenizi rica ederim.
Lig tablosu etap sonunda (01. 06. 2024) sadece bildirim yapan arkadaşlarımızı kapsamaktadır.

Ellerine,emeğine sağlık kaptaniçem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…