Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın maşallah çok güzel eksi

Üzülme güzelim direnç gösteriyor vücudun. Bir kaç güne geçer merak etme

Elhan Kinoalihatun Papatyamaviss

Ben malesef bugün tartı bildirimi yapamıyorum çünkü dün akşam aniden şehir dışına geldik plansız gerçekleşti bi saatin içinde hazırlanıp yola çıktık burda da tartı yokmuş malesef. Çok özür dilerim gerçekten bildirim yapmamayı hiç sevmiyorum dün sabah tartılmıştım en son 59.1 falandım keşke fotosunu çekseymişim hiç aklımda yoktu evde olmayacağım o yüzden foto çekmemişim. Bu haftalık izin isteyim ben çünkü bir hafta daha şehir dışındayız.
Papatyamaviss muhtemelen ben de hedefime ulaşmışımdır ama göremiyorum malesef meraktan çatladım şu an ama yapacak bişey yok neyse seninkini gördüm ya kendim görmüş gibi sevindim

Günaydın kızlarrr

Elhan canımmm bugün takımlara gitmek istiyorum aslında ama 17 haziranda Allah izin verirsen Almanya’ya gideceğiz, şimdi bildirim yapmam üzereyken aklıma geldi .

2 hafta orada olacağım aslında çaktırmadan tartımı çantama atarsam sıkıntı yok ama bi aksilik olur tartıyı götüremem ya da orada buraya giremezsem nasıl olur?

Şimdi gireyim duruma göre 2 hafta sonra tekrar izin alayım mı? Sıkıntı olur mu ki?

Yoksa 1 ay daha uzakta kalıp, 1 temmuzda mı geleyim yanınıza, ne dersin?

Günaydınn
Çok aceleden çıktım evden uyuyakalmışım sabah
Foto çektim ancak adımı yazamadım .Ama altta telefonun otomatik attığı tarih var annemin telefonundan çektim hatta benimki kapanmiş
Bir hafta ara vermiştim 2 kg artı geldim bugün abur cubursuz 4.gunum
Kendimi biraz süzülmüş hissediyorum ama asıl etkiyi bu hafta göreceğime inanıyorum
Yeni haftaya bir takıma alabilirsiniz beni
Elhan

Tebrik ederim senide 59.1 görmen bile harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…